Příběhy z miamské pláže

Příběhy z miamské pláže - Jiří Lamberk | Replicamaglie.com

...ékař, který si před pětatřiceti lety zvolil za svůj druhý domov Miami, šťastnou ruku ... Jiří Lamberk | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . ... Příběhy z miamské pláže - Lamberk Jiří - Sedmička je šťastné číslo. Ve své už sedmé knížce měl Jiří Lamberk (* 1948), český lékař, který si před pětatřiceti lety zvolil za svůj druhý domov Miami, šťastnou ruku. Pozornému čtenáři jeho předchozích knih Příběhy z miamské pláže Autor: Lamberk, Jiří Nakladatel: Malý princ EAN: 9788087754191 ISBN: 978-80-87754-19-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 13,4 × 19,5 cm Rok vydání: 2013 Další dílo z miamské série odkrývá nové detaily z nám již známého „špitálu". O neplechách v Miami Jiří Lamberk. 179 Kč ... Příběhy z miamské pláže Jiří Lambe ... Jiří Lamberk | Databáze knih ... . O neplechách v Miami Jiří Lamberk. 179 Kč ... Příběhy z miamské pláže Jiří Lamberk. Není lehké vstupovat několikrát do podobné vody, ale miamskému anesteziologovi Jiřímu Lamberkovi se to s nevelkými časovými prodlevami daří. Jeho už sedmá kniha vlastně malých povídek se jmenuje Příběhy z miamské pláže. Čtenář se nemusí bát, že by se nehnul od moře ... 0 hodnocení Příběhy z miamské pláže 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Sedmička je šťastné číslo. Ve své už sedmé knížce měl Jiří Lamberk (* 1948), český lékař, který si před pětatřiceti lety zvolil za svůj druhý domov Miami, šťastnou ruku. Pozornému ... Plážovníci: Příběhy z praxe - Petra Uzan. E-shop vs. podnikání z pláže. Online kurz hebrejštiny. Podnikání z pláže. 5.6K views · April 16. 41:50. Seriál Plážovníci - příběhy z praxe 🌴: Rozhovor s Mon...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Lamberk
DIMENZE
5,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z miamské pláže.pdf

POPIS

Sedmička je šťastné číslo. Ve své už sedmé knížce měl Jiří Lamberk (* 1948), český lékař, který si před pětatřiceti lety zvolil za svůj druhý domov Miami, šťastnou ruku. Pozornému čtenáři jeho předchozích knih neuniklo, že mnozí z jejich protagonistů patřili k menšině ještě před několika lety odsuzované a opovrhované. Nebyly to a ani teď to nejsou vykonstruované příběhy, ale autentické, jak je napsal život a jak je často autor sám prožil. Zatímco dosud si jako bystrý pozorovatel všímal lidí, tentokrát se soustředil na jejich vztahy. A při čtení těchto stránek se ukazuje, že i vztahy návštěvníků miamské nudistické pláže jsou vztahy plné, nefalšované, vlastně normální. Co na tom, že se jedná o lidi stejného pohlaví? Pokud jde o city, žádný rozdíl tu není.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy z miamské pláže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Lamberk. Číst Příběhy z miamské pláže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY