Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob

Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob - Deborah Kespertová | Replicamaglie.com

...é - Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob ... Tip Nové putování po československém opevnění 1935-1989 ... ... . Celá staletí křižovali odvážní cestovatelé pevninu i oceány, aby probádali naši planetu a sestavili dohromady její co nejpodrobnější podobu. Zemský povrch je však už dnes téměř dokonale znám, a tak si novodobí dobrodruzi vytyčují ... Kniha: Objevitelé - Deborah Kespertová ... Knížka popisuje dobrodružné a nebezpečné výpravy, extrémní výzvy a průzkumné cesty, které ... (celý popis) Titul doručujeme za 6 pracovních dn ... Objevitelé - Deborah Kespertová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... (celý popis) Titul doručujeme za 6 pracovních dn ... (nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob) Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Objevitelé - Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob - Deborah Kespertová. Celá staletí křižovali odvážní cestovatelé pevninu i oceány, aby... Squaty a jejich revoluční tendence Triton Naučné a odborné můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 204 Kč s rychlým doručením. Triton Squaty a jejich revoluční tendence Naučné a odborné ... Zobrazit celý popis produktu >>> Objevitelé - Nejnebezpečnější průzkumné cesty - [2.5. 2020] Prodám knihu Objevitelé - Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob od Deborah Kespertové. 96 stran, pevné desky. Bohatě ilustrovaná, plná příběhů a užitečných rad, jak se např. jak přežít v přírodě, ... Objevitelé - Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob. Kespertová Deborah. Externí sklad. Více » ... Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob Deborah Kespertová kniha online. Oblázek na obloze Isaac Asimov kniha. Obrazový atlas zvířat pro nejmenší ...

INFORMACE

AUTOR
Deborah Kespertová
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob.pdf

POPIS

Celá staletí křižovali odvážní cestovatelé pevninu i oceány, aby probádali naši planetu a sestavili dohromady její co nejpodrobnější podobu. Zemský povrch je však už dnes téměř dokonale znám, a tak si novodobí dobrodruzi vytyčují nové výzvy: potápějí se do hlubin oceánů a létají do vesmíru. Bohatě ilustrovaná kniha přináší příběhy čtyřiadvaceti objevitelů a odvážlivců, od Marka Pola a Kryštofa Kolumba přes Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye, kteří jako první zdolali Mount Everest, až po Neila Armstronga a Edwina Aldrina, kteří jako první stanuli na Měsíci. Tyto příběhy doprovází též spousta užitečných rad, například jak přežít v divočině či v poušti, jak se vyhnout omrzlinám a zůstat naživu pod lavinou či jak chodit po Měsíci. Kniha jistě potěší a poučí nejen budoucí dobrodruhy, ale i ty, kdo o jejich výkonech rádi čtou v pohodlí obývacího pokoje.

Chcete si přečíst knihu?Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah Kespertová. Číst Objevitelé: Nejnebezpečnější průzkumné cesty všech dob Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY