Právo pro střední školy

Právo pro střední školy - Radovan Ryska | Replicamaglie.com

...Společenské a humanitní vědy pro střední školy Vybírejte učebnice pro výuku společenských věd ... Společenské vědy pro střední školy - SEVT.cz ... . Najdete u nás učebnice: filozofie, práva, psychologie, občanské nuky a další. Filozofie Občanská nauka Ostatní společenské vědy Právo Psychologie, sociologie. Zobrazit všechny kategorie ... pro školy a školky Prodejny a ... Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 1. ročník Základní učebnice pro zdravotnické asistenty doplněná o nové poznatky a ukázky pomůcek ... Pdf CZ Právo pro střední školy - Prazska PDF ... . ročník Základní učebnice pro zdravotnické asistenty doplněná o nové poznatky a ukázky pomůcek. Úspěšná publikace pokračující 2. vydáním. Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 1. ročník Jarmila Kelnarov á, ... Všechny SŠ na jednom místě. Než se rozhodneš kam dál, podívej se, co která škola nabízí. Nastartuj svoji kariéru, pomůžeme ti. Básně k recitaci pro střední školy Od: darja 09.06.17 15:55 odpovědí: 5 změna: 12.06.17 11:19. Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem básně k recitaci. Něco pro úroveň střední školy. Kdyby to bylo vtipné a zapamatovatelné bylo by to super. Máte nějaké tipy? Děkuji. Právo-pro-střední-školy.rar. 474 MB; 0. hartlova a kol-bankovnictvi pro stredni skoly.pdf. 15 MB-1 . Matematika pro gymnázia - Sbírka úloh pro střední školy - Výrazy, rovnice, nerovnice a jejich soustavy.pdf ... Vybírejte učebnice práva pro střední školy. Najdete u nás příručky pro přípravu na VŠ, teorii, testy a další. Diktát pro střední školy je připraven pro vás a můžete ho začít hned vyplňovat. Máte na něj dostatek času, takže nemusíte pracovat pod stresem....

INFORMACE

AUTOR
Radovan Ryska
DIMENZE
11,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Právo pro střední školy.pdf

POPIS

Systém českého práva je v učebnici zpracován tak, aby vyhovoval požadavkům na znalosti na středoškolské úrovni. Učebnice se zabývá právem správním, obchodním a živnostenským, finančním, pracovním, občanským, rodinným a trestním. Na konci učebnice jsou uvedeny ukázky typických smluv a jiných právnických dokumentů. Učebnici doplňují Příklady z právní praxe a Slovník základních pojmů z práva. Učebnice i Příklady mají schvalovací doložku MŠMT ČR.

Chcete si přečíst knihu?Právo pro střední školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Ryska. Číst Právo pro střední školy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY