Micah: Anita Blake 13

Micah: Anita Blake 13 - Laurell K. Hamiltonová | Replicamaglie.com

...ere are lots of reasons to raise the dead - some private, some ... Micah (Anita Blake Vampire Hunter Series #13) - free PDF ... ... ... The Free Books Online Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(23),Update the latest books every day Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(23),online free book Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(23),He shrugged, laughed, but it was too late to go back to the nice roly-poly doctor disguise. There was a very sharp mind in there, and someone who only did good bedside manner because he was ... AbeBooks.com: Micah (Anita Blake, Vampire Hunter, Book 13) ... Amazon.com: Customer reviews: Micah (Anita Blake, Vampire ... ... ... AbeBooks.com: Micah (Anita Blake, Vampire Hunter, Book 13) (9780515140873) by Hamilton, Laurell K. and a great selection of similar New, Used and Collectible Books available now at great prices. Find books like Micah (Anita Blake, Vampire Hunter, #13) from the world's largest community of readers. Goodreads members who liked Micah (Anita Blake, V... The Free Books Online Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(3),Update the latest books every day Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(3),online free book Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(3),He started to say something, but I cut him off. Think very carefully about the next thing you say, Special Agent Fox, because depending on what it is, I may or may not be seeing you in Philly ... The Free Books Online Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(5),Update the latest books every day Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(5),online free book Micah (Anita Blake, Vampire Hunter #13)(5),Don't believe me? Then you've never been in love and had it go to hell. Lucky you. I took a deep calming breath and let it out slow. I used some of the breathing exercises I'd been studying. The next video is starting stop. Loading... Watch Queue...

INFORMACE

AUTOR
Laurell K. Hamiltonová
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Micah: Anita Blake 13.pdf

POPIS

Oživovat mrtvé je snadné. S láskou je to těžší…Existují různé důvody, proč povolat mrtvého - některé soukromé, jiné veřejné. Tentokrát zemřel svědek ve federálním případu dříve, než mohl poskytnout svědectví. Anita Blakeová se ocitá na cestě do Filadelfie, aby ho oživila. Není však sama - letí s ní Micah, vůdce saintlouiského pardu leopardodlaků. Její milenec a král k její královně, jediný milenec, který jí rozproudí krev pouhým pohledem zelenožlutých kočičích očí. Jeho společnosti si užívá do chvíle, než se Micah zmíní o tom, že to je poprvé, co budou spolu sami. Bez Jean-Clauda, bez Richarda i kohokoli jiného. Jen ona a Micah. A všechny její obavy a pochyby… Přeložila Dominika Moulíková Info o sérii ANITA BLAKEOVÁ, LOVKYNĚ UPÍRŮ: Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem. Stává se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vnitřně rozervaný alfa vlkodlak Richard a neskutečně okouzlující a vlezlý upíří vládce města Jean-Claude. Anita považuje svou sebeúctu za důležitější než vlastní život, dokonale rozumí zbraním, čelí čarodějnicím a ghúlům, zdivočelým lykantropům i najatým zabijákům, v milostných vztazích však často neví, má-li dát přednost vlkodlačímu vytí či upířím špičákům... LAURELL K. HAMILTONOVÁ Americká autorka, narozena v roce 1963, v současné době žije spolu s rodinou ve městečku Sims ve státě Indiana. Počátky její literární kariéry měly podobu hrstky povídek, fantasy románu Nightseer a také dvou knih z prostředí televizního seriálu Star Trek: Next Generation a RPG hry Ravenloft.Skutečný úspěch jí ale přinesla až rozsáhlá série Anita Blakeová, lovkyně upírů, které se po celém světě vydalo více než šest milionů výtisků v šestnácti jazycích, dočkala se komiksového zpracování a stala se jedním ze základních kamenů dnes tolik populárního subžánru paranormálních romancí.Tuto vlajkovou loď autorčiny tvorby doplňuje podobně laděný cyklus Merry Gentryová, v němž stejnojmenná hlavní hrdinka opustí nadpřirozenou říši a ukryje se v moderním Los Angeles, kde si zařídí zcela novou identitu jako soukromá vyšetřovatelka.

Chcete si přečíst knihu?Micah: Anita Blake 13 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurell K. Hamiltonová. Číst Micah: Anita Blake 13 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY