Privatizace bezpečnosti: České a zahraniční zkušenosti

Privatizace bezpečnosti: České a zahraniční zkušenosti - Oldřich Bureš, | Replicamaglie.com

... dvě desetiletí, v České republice se dostal do centra pozornosti až díky kauzám největší české soukromé bezpečnostní společnosti ABL (dnes M2 ... Predmet | Neštátne súčaste bezpečnostného systému ČR | CEMI ... .C). Autoři proto analyzují a vzájemně konfrontují zahraniční i české zkušenosti s privatizací bezpečnosti ... O čem je kniha Privatizace bezpečnosti? Ačkoliv je fenomén privatizace bezpečnosti v západních zemích předmětem vášnivých debat již minimálně dvě desetiletí, v České republice se dostal do centra pozornosti až díky kauzám největší české soukromé bezpečnostní společnosti ABL (dnes M2.C). Oldřich BUREŠ Tato studie analyzuje limity i další možné oblasti privatizace bezpečnosti v České republice (ČR) v souvislosti se stále rostouc ... Privatizace bezpečnosti - Bureš Oldřich | Knihy Grada ... .C). Oldřich BUREŠ Tato studie analyzuje limity i další možné oblasti privatizace bezpečnosti v České republice (ČR) v souvislosti se stále rostoucím počtem zde působících soukromých bezpečnostních služeb (SBS). S odkazem na nejnovější zahraniční studie privatizace bezpečnosti a na základě rozhovorů s majiteli a/nebo manažery v ČR působících SBS tato studie ukazuje ... Privatizace bezpečnosti: České a zahraniční zkušenosti Ačkoliv je fenomén privatizace bezpečnosti v západních zemích předmětem vášnivých debat již minimálně dvě desetiletí, v České republice se dostal do centra pozornosti až díky kauzám největší české soukromé bezpečnostní společnosti ABL (dnes M2.C). První část přináší vysvětlení hlavních pojmů a zabývá se příčinami privatizace bezpečnosti. Druhá část se pokouší o rozbor zahraničních zkušeností s privatizací bezpečnosti. Závěrečný oddíl se soustředí na tento problém z českého hlediska. ... české a zahraniční zkušenosti: Autor: Oldřich Bureš a ... Autoři proto analyzují a vzájemně konfrontují zahraniční i české zkušenosti s privatizací bezpečnosti. Shrnují poznatky dosavadního výzkumu příčin privatizace bezpečnosti, představují doposud opomíjené aspekty privatizace bezpečnosti, včetně problematiky dobrovolnictví jednotlivých občanů a jejich spolků při ... Privatizace bezpečnosti - České a zahraniční zkušenosti ... Ačkoliv je fenomén privatizace bezpečnosti v západních zemích předmětem vášnivých debat již minimálně dvě desetiletí, v České republice se dostal do centra poz...

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Bureš,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Privatizace bezpečnosti: České a zahraniční zkušenosti.pdf

POPIS

Ačkoliv je fenomén privatizace bezpečnosti v západních zemích předmětem vášnivých debat již minimálně dvě desetiletí, v České republice se dostal do centra pozornosti až díky kauzám největší české soukromé bezpečnostní společnosti ABL (dnes M2.C). Autoři proto analyzují a vzájemně konfrontují zahraniční i české zkušenosti s privatizací bezpečnosti. Shrnují poznatky dosavadního výzkumu příčin privatizace bezpečnosti, představují doposud opomíjené aspekty privatizace bezpečnosti, včetně problematiky dobrovolnictví jednotlivých občanů a jejich spolků při zajišťování bezpečnosti, či využívání služeb soukromých vojenských a bezpečnostních společností ze strany nevládních organizací v (post)konfliktních oblastech. Věnují se působení soukromých bezpečnostních služeb v ČR.

Chcete si přečíst knihu?Privatizace bezpečnosti: České a zahraniční zkušenosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Bureš,. Číst Privatizace bezpečnosti: České a zahraniční zkušenosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY