Na mušce lovce

Na mušce lovce - Albrecht Wacker | Replicamaglie.com

...ce Albrecht Wacker - Na mušce lovce Otevřít stranu 99 Ukázky ... Na mušce lovce | O2 Knihovna ... . Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení. Na mušce lovce Albrecht Wacker ... Na mušce lovce CD. EAN: 8594159390621. Martin Stránsk ý, Albrecht Wacker ... Napište nám na [email protected] a vaše účty spojíme. Proč jsme se spojili? O Palmknihy a eReading se už pár let starala stejná skupina e-knihomolů - Lucka, Denisa, Vašek, Alžběta, Dan a Zuzka. ... Na mušce lovce Albrecht Wacker. Všechny informace o prod ... Na mušce lovce (Albrecht Wacker) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . ... Na mušce lovce Albrecht Wacker. Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Na mušce lovce - Albrecht Wacker, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na mušce lovce - Albrecht Wacker. Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy....

INFORMACE

AUTOR
Albrecht Wacker
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Na mušce lovce.pdf

POPIS

Po mimořádném úspěchu českého vydání vzpomínek sovětského odstřelovačského esa Vasilije Zajceva přichází kniha, která nabízí podobně strhující pohled na boje na východní frontě, avšak tentokrát z perspektivy jednoho z nejlepších odstřelovačů německé armády, Josefa „Seppa“ Allerbergera (1924–2010). Tento rodák ze Štýrska se v roce 1942 dobrovolně přihlásil do wehrmachtu a nejprve byl vycvičen jako střelec z kulometu. Se snajperským řemeslem se začal seznamovat po svém zranění v létě 1943. Během následujících tvrdých ústupových bojů se záhy stal druhým nejúspěšnějším odstřelovačem německé armády a posléze jedním z mála řadových vojáků, kteří byli vyznamenáni Rytířským křížem Železného kříže. Pro české čtenáře je tato nesmlouvavě otevřená a místy drastická memoárová publikace, kterou zpracoval německý odborník na historii odstřelovačství Albrecht Wacker, pozoruhodná tím, že strastiplná bojová cesta Seppa Allebergera v závěru války krátce přivedla i na naše území.

Chcete si přečíst knihu?Na mušce lovce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Albrecht Wacker. Číst Na mušce lovce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY