Mediace a možnosti využití: v praxi

Mediace a možnosti využití: v praxi - Lenka Holá, | Replicamaglie.com

...odinných, etnických a komunitních, ale i v trestních, pracovněprávních, obchodních a občanskoprávních sporech ... Praktické aspekty mediace v ČR | Právní prostor ... . Seznamuje s výsledky výzkumů, se zajímavými projekty a ... Kniha: Mediace a možnosti využití - V praxi: Lenka Holá (EAN:9788024741093) máte možnosť kúpiť na Literama.sk. Vydal Grada Publishing. Kniha popisuje její teoretická východiska a principy, vztahy v mediaci i její samotný proces. Klade důraz na psychologické a právní charakteristiky mediace, ukazuje její interdisciplinárnost a možnosti vyu ... Kniha: Mediace a možnosti využití -- v praxi - Lenka Holá ... ... . Klade důraz na psychologické a právní charakteristiky mediace, ukazuje její interdisciplinárnost a možnosti využití v různých oblastech společenské praxe. Podrobněji se zabývá peer-mediací, mediací rodinnou a obchodní. Mediace a možnosti využití v praxi ... Publikace se zaměřuje na mediační praxi u nás i v zahraničí, na poskytování mediace v konfliktech rodinných, etnických a komunitních, ale i v trestních, pracovněprávních, obchodních a občanskoprávních sporech. Seznamuje s výsledky výzkumů, se zajímavými projekty a dalšími ... Každý se někdy ocitne v obtížné životní situaci - a pak ocení pomoc mediátora, tedy nestranného prostředníka, jenž pomůže spor vyřešit mimosoudní cestou. Publikace se zaměřuje na mediační praxi u nás i v zahraničí, na poskytování mediace v konfliktech rodinných, etnických a komunitních, ale i v trestních, pracovněprávních, obchodních a občanskoprávních ... Mediace a možnosti využití v praxi. 1. vyd. Praha: Grada Publishing, a.s., 2013. s. 169 - 180, 12 s. ISBN 978-80-247-4109-3. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS } Základní údaje; Originální název: Na křižovatce mezi mediací a rozhodčím řízením ? Název česky: Na křižovatce mezi mediací a rozhodčím řízením ? ... Mediace a její využití v insolvenčním řízení. Již více než rok je součástí našeho právního řádu zákon č. 202/2012 Sb., o mediaci a změně některých zákonů (zákon o mediaci), který do našeho právního prostředí přinesl dosud absentující úpravu jednoho ze světově nejrozšířenějších způsobů alternativního řešení sporů....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Holá,
DIMENZE
11,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Mediace a možnosti využití: v praxi.pdf

POPIS

Každý se někdy ocitne v obtížné životní situaci – a pak ocení pomoc mediátora, tedy nestranného prostředníka, jenž pomůže spor vyřešit mimosoudní cestou. Publikace se zaměřuje na mediační praxi u nás i v zahraničí, na poskytování mediace v konfliktech rodinných, etnických a komunitních, ale i v trestních, pracovněprávních, obchodních a občanskoprávních sporech. Seznamuje s výsledky výzkumů, se zajímavými projekty a dalšími perspektivami oboru. Samostatná pozornost je věnována přípravě a rozvoji mediátorů. Kniha je určena mediátorům, psychologům, právníkům, sociálním pracovníkům, poradcům, ale také vyučujícím a studentům společenskovědních oborů. Ocení ji rovněž pracovníci státní správy a samosprávy, personalisté i všichni, kdo se ve své profesi setkávají s konflikty a jejich řešením.

Chcete si přečíst knihu?Mediace a možnosti využití: v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Holá,. Číst Mediace a možnosti využití: v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY