Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - Jiří Vévoda, | Replicamaglie.com

...st ve zdravotnictví Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ... ... . Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Pracovní oblast představuje významnou součást lidského života (Güler et al., 2003). Spokojenost člověka s pracovním životem může ovlivňovat jeho celkovou spokojenost se životem a jeho kvalitou. V pracovní oblasti je spokojenost ovlivněna mnoha faktory, které se stávají čím dál více středem zájmu odborníků z různých oblastí, například sociální psychologie ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví. Kdo napsal knihu Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdrav ... PDF VÉVODA J. et al. 2013. Motivace sester a pracovní ... ... ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví. Kdo napsal knihu Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví? Autorem je Jiří Vévoda, Kateřina Ivanová, Marie Nakládalová, Sylva Bártlová, Naděžda Špatenková, Eva Prošková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. Smyslem dotazníku bylo odhalit motivace zdravotníků k práci i jejich (ne)spokojenost v zaměstnání. První dvě otázky zněly takto: "Jste spokojen/a ve své aktuální pracovní pozici ve zdravotnictví? Co vás osobně motivuje k práci?" Reakce jsou přinejmenším zajímavé. Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ... Není skladem. Koupit. Anotace. Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. ... Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vévoda,
DIMENZE
6,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví.pdf

POPIS

Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehledným způsobem seznamuje management zdravotnických zařízení, studenty zdravotnických oborů, jejich pedagogy i další odbornou veřejnost s metodologií a výsledky rozsáhlého výzkumu. Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář získá přehled o práci sestry – manažerky v současném zdravotnictví, o pracovních podmínkách, ve kterých vykonává své povolání i o aktuálním systému vzdělávání sester. Autoři se dlouhodobě zabývají poradenskou činností v oblasti motivace lidských zdrojů, pohybují se v oblasti managementu zdravotnických zařízení, přednáší studentům nelékařských oborů, i studentům medicíny personální management.

Chcete si přečíst knihu?Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vévoda,. Číst Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY