Dušinka, víla věcí

Dušinka, víla věcí - Ester Stará | Replicamaglie.com

...oslušném oblaku z ... Dušinka, víla věcí ... Dušinka, víla věcí - Space4kids ... . Kdo napsal knihu Dušinka, víla věcí? Autorem je Ester Stará. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Příznivci světa pohádek se potkali 21. listopadu v kavárně Divoké matky, kde nakladatelství 65. pole křtilo knihu neobyčejných příběhů spisovatelky, učitelky a logopedky Ester Staré - Dušinka, víla věcí, kterou svými obrázky báječně doplnila malířka a ilustrátorka Lucie Dvořáková. Dušinka, víla věcí Pevná bez přebalu l ... Dušinka, víla věcí / Nejlevnější knihy ... . Dušinka, víla věcí Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788087506301. Ester Stará ... Kniha 65. pole Dušinka, víla věcí. Dušinka, víla věcí byla zařazena do prestižního katalogu Nejlepší knihy dětem 2013/14. Sedm příběhů pro děti, které ví, že věci nejsou jen obyčejné předměty. Právě takové děti totiž můžou spatřit Dušinku, vílu věcí, a spolu s ní zažít nečekaná dobrodružství třeba uprostřed nákupu… Aktuálně > Dušinka, víla věcí - ilustrace Lucie Dvořáková, 65. pole, edice Políčko, 2013 > na niti na sukni titul.jpg Dušinka, víla věcí Předchozí Knihu pre deti Dušinka, víla věcí napísala Ester Stará. Detskú knihu ilustrovala Lucie Dvořáková. Knihu pre deti vydalo vydavateľstvo 65. Pole v roku 2016. Kniha je vhodná pre deti od 5 rokov, nájdete ju v odporúčaných vekových kategóriách: knihy pre malé deti 4-6 rokov, knihy pre deti 7-9 rokov. Kniha je svojim obsahom a ......

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Dušinka, víla věcí.pdf

POPIS

Sedm příběhů pro děti, které ví, že věci nejsou jen obyčejné předměty. Právě takové děti totiž můžou spatřit Dušinku, vílu věcí, a spolu s ní zažít nečekaná dobrodružství třeba uprostřed nákupu vyskládaného na kuchyňské lince, na neposluš¬ném oblaku z vyšlehaných bílků nebo na ledem pokryté klouzačce v obývacím pokoji. Příběhy napsala Ester Stará, autorka oceněných knih pro děti A pak se to stalo!a Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem a ilustrovala přední česká výtvarnice Lucie Dvořáková.

Chcete si přečíst knihu?Dušinka, víla věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Číst Dušinka, víla věcí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY