Háčkování s korálky

Háčkování s korálky - Radka Fleková | Replicamaglie.com

..., Kostany, Ústecký Kraj, Czech Republic ... Háčkování s korálky - Radka Fleková alternativy - Heureka.cz ... . 1,654 likes · 1 talking about this. Výroba kojících náhrdelníků, kousátek, klipů na dudlíček, náramků, náušnic a dalších drobností na... Podobné jednotky. Hrátky s korálky a drátky / Hlavní autor: Fleková, Radka, 1978- Vydáno: (2012) Šité šperky z korálků / Hlavní autor: Fleková, Radka, 1978- Vydáno: (2011) Šperky z korálků Swarovski / Hlavní autor: Fleková, Radka, 1978- Vydáno: (2011) navody-koralky-koralkovani-tutorial-beadwork. NÁVODY NÁVODY ... Najdete u nás prot ... Háčkovaná dutinka s korálky - krátký sloupek - YouTube ... . NÁVODY NÁVODY ... Najdete u nás proto návody od celosvětově uznávaných autorů spolupracujících s Preciosa Ornela, ... Háčkování. Základní korálkovací technicky. Videonávod. Začátečník. Klíčová slova: - Jak uháčkovat náramek Háčkování Korálkování Korálky Náramky Náramky z korálků Náramek z korálků Videonávod Video pridal/a: Frapy Přidal: 23-08-2016 Háčkování s korálky Autor Radka Fleková. Korálkové náhrdelníky, náramky, čelenky a mnohé další výrobky - to vše lze vytvořit technikou háčkování, se kterou se seznámíte v této nové publikaci. Pletení s korálky a háčkování a pletenípožaduje švadlena nejen vytrvalosti a trpělivosti, ale schopnost pracovat v několika způsoby. To je poměrně časově náročné, ale výsledek předčí veškerá očekávání. To potvrzuje každý workshop, lemované zkušený zručný v drtivé World Wide Web. ... Háčkování s korálky - 12 %. Předchozí obrázky Další obrázky. ... Navíc si můžete vzít klubíčko s navlečenými korálky a háček kamkoliv s sebou. V tašce, kufru či batůžku vám nezabere příliš místa a můžete háčkovat na cestách, na dovolené, ve frontě nebo třeba v čekárně u lékaře....

INFORMACE

AUTOR
Radka Fleková
DIMENZE
12,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkování s korálky.pdf

POPIS

Korálkové náhrdelníky, náramky, čelenky a mnohé další výrobky – to vše lze vytvořit technikou háčkování, se kterou se seznámíte v této nové publikaci. Zkušená autorka Radka Fleková pro vás připravila spoustu krásných projektů, nápaditých tipů a inspirace. Ačkoliv mohou háčkované korálkové šperky působit velmi složitě, opak je pravdou. Stačí umět držet háček, uháčkovat pevné oko – řetízek nebo krátký sloupek – a popustit uzdu fantazii. Všechny postupy jsou srozumitelně vysvětleny a doplněny fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Háčkování s korálky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Fleková. Číst Háčkování s korálky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY