Smalt ve výtvarné tvorbě: Historické a současné techniky

Smalt ve výtvarné tvorbě: Historické a současné techniky - Magdalena Urbanová | Replicamaglie.com

...(3) malířské techniky (3) figurální kresba (2) hobby (2) keramika (2) ... výtvarné techniky - Trh knih - můj antikvariát online ... ... Smalt ve výtvarné tvorbě Historické a současné techniky. Smalt ve výtvarné tvorbě 199,-Ihned ke čtení Koupit Kniha přináší ucelené informace o smaltu v umělecké tvorbě a přibližuje jeho historické a současné techniky Smalt ve výtvarné tvorbě - Magdalena Urbanová . Kniha přináší ucelené informace o smaltu v umělecké tvorbě a přibližuje jeho historické a současné techniky. Poprvé tak vychází o této více jak 3000 let staré technice podrobn ... Smalt ve výtvarné tvorbě / Zboží prodejce majdau | Fler.cz ... . Poprvé tak vychází o této více jak 3000 let staré technice podrobná publikace od české autorky. Smalt ve výtvarné tvorbě 2013, M. Urbanová Kniha přináší ucelené informace o smaltu v umělecké tvorbě a přibližuje jeho historické a současné techniky. Poprvé tak vychází o této více jak 3000 let staré technice podrobná publikace od české autorky. Smalt ve výtvarné tvorbě 8,36 € 7,87 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Kniha přináší ucelené informace o smaltu v umělecké tvorbě a přibližuje jeho historické a současné techniky Dějiny pro děti Příroda pro děti Věda a technologie pro děti Výtvarné nápady Rozvoj dítěte Dospíván ... Světová literatura Česká literatura Poezie Historické romány Ságy Romány pro ženy Detektivky a krimi Dobrodružstv ... Smalt ve výtvarné tvorbě - Historické a současné techniky Smalt ve výtvarné tvorbě - Magdalena Urbanová . Kniha přináší ucelené informace o smaltu v umělecké tvorbě a přibližuje jeho historické a současné techniky. Poprvé tak vychází o této více jak 3000 let staré technice podrobná publikace od české autorky. Smalt ve výtvarné tvorbě (Magdalena Urbanová (15.42 €) na alterego.sk Smalt ve výtvarné tvorbě - Historické a současné techniky Urbanová Magdalena (3.23 €) na www.megaknihy.sk Smalt ve výtvarné tvorbě (3.86 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk Smalt ve výtvarné tvorbě (3.95 €) na www.pantarhei.sk...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Urbanová
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Smalt ve výtvarné tvorbě: Historické a současné techniky.pdf

POPIS

Kniha přináší ucelené informace o smaltu v umělecké tvorbě a přibližuje jeho historické a současné techniky.Rozdělení knihy na teoretickou a praktickou umožní snadnou orientaci v knize. Bohatá fotogalerie současných profesionálních českých i zahraničních smaltérů přináší srovnání jejich děl, a tím i nové výzvy pro budoucí práci zájemců o smalt. Praktická část obsahuje inspirativní ukázky postupů práce sedmi emailérů s rozdílným přístupem k materiálu i technice.

Chcete si přečíst knihu?Smalt ve výtvarné tvorbě: Historické a současné techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Urbanová. Číst Smalt ve výtvarné tvorbě: Historické a současné techniky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY