Univerzální zákony života

Univerzální zákony života - Mirek Vojáček | Replicamaglie.com

...ihlášení ... Inzerát Univerzální zákony života - Mirek Vojáček,jak NOVÁ v okrese Uherské Hradiště, cena 149Kč, od iwa004 na Sbazar ... Univerzální zákony života / Najlacnejšie knihy ... .cz. Popis: POŠTA DOPORUČENĚ 65KČ Kniha UNIVERZÁLNÍ ZÁKONY ŽIVOTA, autor Mirek Vojáček, vazba tvrdá, počet stran 248. Kniha je jednou čtená, jak nová, vhodná i jako dárek. Již nevyužívám, proto nabízím dál. Ve vesmíru platí mnoho obecně známých zákonů. Kromě nich, ale také několik dalších: 1. Zákon prázdnoty Jestli potřebujete nové boty, vyhoďte staré. Jestli potřebujete nové oble ... Reflektor #3 - Staňte se úspěšnými přes noc - YouTube ... . Kromě nich, ale také několik dalších: 1. Zákon prázdnoty Jestli potřebujete nové boty, vyhoďte staré. Jestli potřebujete nové oblečení, vyčistěte svou skříň. Pokud žádáte změnu, musíte dobrovolně opustit stereotypy. 2. Zákon cirkulace Buďte vždy připraveni pustit něco, co vlastníte, abyste dostali to, co si ... Poznat a pochopit Univerzální zákony života. Když správně porozumíte jim a tedy především sami sobě, přestanou vás potkávat nepříjemné situace nebo negativní stavy a začnete žít vyrovnaný a spokojený život. Staňte se tedy jedněmi z mála lidí, kteří chápou široké souvislosti svého života. Univerzální zákony života Autor: Vojáček, Mirek Nakladatel: Zrcadlo EAN: 9788087847008 ISBN: 978-80-87847-00-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 13 × 18 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Jak se stát úspěšným přes noc? Postačí k tomu jenom jedna malá drobná změna. Reflektor Mirka Vojáčka - pořad, který vás osvítí www.mirekvojacek.cz. Univerzální zákony života. Univerzální zákony života. Za dlouhá tisíciletí vývoje jsme se naučili přesně popsat každý jev, který probíhá v okolním světě. Vše jsme změřili a zvážili. Prozkoumali do posledních detailů každou částečku hmoty. Do kosmu hledíme výkonnými teleskopy… Poznat a pochopit Univerzální zákony života. Když správně porozumíte jim a tedy především sami sobě, přestanou vás potkávat nepříjemné situace nebo negativní stavy a začnete žít vyrovnaný a spokojený život. Staňte se tedy jedněmi z mála lidí, kteří chápou široké souvislosti svého života. Sdílet 0 Kupte knihu Univerzální zákony života (Mirek Vojáček) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Poznat a pochopit Univerzální zákony života. Když správně porozumíte jim a tedy především sami sobě, ...

INFORMACE

AUTOR
Mirek Vojáček
DIMENZE
6,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Univerzální zákony života.pdf

POPIS

Tato kniha může vám i vašim blízkým posloužit jako průvodce na cestě osobního rozvoje a pozitivních životních změn. Na mnoha konkrétních příbězích snadno pochopíte a porozumíte tomu, jak svět funguje. Za dlouhá tisíciletí vývoje jsme se naučili přesně popsat každý jev, který probíhá v?okolním světě. Vše jsme změřili a zvážili. Prozkoumali do posledních detailů každou částečku hmoty. Do kosmu hledíme výkonnými teleskopy... Zdálo by se tedy, že není téměř nic, co bychom měli ještě vědět. Zapomněli jsme však na náš vnitřní vesmír. Na zákonitosti, podle kterých fungujeme my sami. Tato pravidla jsou stejně neměnná jako zákon gravitace. Neskryjeme se před nimi a neobejdeme je. Pokud konáme proti jejich smyslu, přicházejí nepříjemné pocity, bolesti, ale i nemoce. Jediná možnost, jak si uvědomit zákonitosti tohoto světa, je seznámit se s?nimi. Poznat a pochopit Univerzální zákony života. Když správně porozumíte jim a tedy především sami sobě, přestanou vás potkávat nepříjemné situace nebo negativní stavy a začnete žít vyrovnaný a spokojený život. Staňte se tedy jedněmi z mála lidí, kteří chápou široké souvislosti svého života.

Chcete si přečíst knihu?Univerzální zákony života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirek Vojáček. Číst Univerzální zákony života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY