Zázračná zelenina: Uzdravuje

Zázračná zelenina: Uzdravuje - Klára Trnková | Replicamaglie.com

... 2014 60 stran, 15 x 30 cm, kroužková Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2014 je sestaven podle zkušeností a praktik našich předků ... Nabídka - ikarmel.cz ... . Jediný ze Zázračná zelenina Zelenina nám často připadá jako hlavní pokrm nedostatečná a je tedy trochu opomíjena přesto, že v sobě ukrývá naše zdraví. Není pochyb, že si naši předkové plodů přírody vážili, s láskou o ně pečovali a šlechtili je do stále lepší a lepší podoby. Zelené potraviny. Dnes si môžeme kúpiť v lekárni nespočetné množstvo umelo vyrobených - syntetických vitamínov. Ukázalo sa, že ani ten ... Zázračná zelenina uzdravuje (Klára Trnková) | Antikvariát ... ... . Zelené potraviny. Dnes si môžeme kúpiť v lekárni nespočetné množstvo umelo vyrobených - syntetických vitamínov. Ukázalo sa, že ani ten najdokonalejší multivitamín nikdy nemôže nahradiť živiny, ktoré nám poskytuje prirodzená, hlavne rastlinná potrava. Zázračná zelenina uzdravuje - 50%, antikvariát. Knihy zařazené v našem antikvariátu pochází z výstav a veletrhů. Výše slevy se odvíjí od míry opotřebení, které na text nemá žádný vliv. Napsala Klára Trnková 72 stran, 12 x 23 cm, vázaná Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2014 je sestaven podle zkušeností a praktik našich předků. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen k jednotlivým ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Autor knihy: Klára Trnková, Nakladatelství: STUDIO Trnka, Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2014 je sestaven podle zkušeností a praktik našich předků. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen k jednotlivým ročním obdobím, ale navíc se váže ... Nielen prevenciou, ale i liekom. Liekom proti chrípke, nádcham i prechladnutiu. Cibuľa zvyšuje obranyschopnosť organizmu a pomáha zvládnuť prebiehajúce akútne infekcie. Cibuľa je výnimočná a veľmi prospešná zelenina. Môžeme ju pestovať takmer všade. Je to jednoducho naša zelenina. Jednoduchá, dostupná a obyčajná. Zázračná zelenina uzdravuje / Autor: Trnková, Klára, 1949- Vydáno: (2013) Jablka : Malá pomologie č. 1 / Autor: Kohout, Karel Vydáno: (1960) Plody našich i cizokrajných rostlin / Autor: Novák ... Kvašená zelenina pro zdraví a vitalitu Historie, recepty a přínosy kvašení jako nejzdravější způsob zpracování a konzervace léčivé stravy. O autorovi - Karel Machala je publicista a překladatel v oborech ekonomiky a nekonvenční medicíny se zaměřením na souvislosti mezi výživou a zdravím. VĚTVIČKA Václav. Info: Aventinum, 2007 (1.) - váz., 224 str. Ilustr. P. Žilák, M. Tuláčková EAN: 9788086858326 Zmizelé Čechy-Střední Krušnoh...

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
4,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračná zelenina: Uzdravuje.pdf

POPIS

Zelenina nám často připadá jako hlavní pokrm nedostatečná a je tedy trochu opomíjena přesto, že v sobě ukrývá naše zdraví. Není pochyb, že si naši předkové plodů přírody vážili, s láskou o ně pečovali a šlechtili je do stále lepší a lepší podoby. Málokdo si uvědomuje, že tyto dary našich polí, zejména však ty z vlastních záhonů, mají kromě kuchyňského užitku i zázračnou léčivou moc. Něco o domácí zelenině, jejích léčivých schopnostech a péči o rostliny, které nám zázračné účinky přinášejí, najdete v této knížce.

Chcete si přečíst knihu?Zázračná zelenina: Uzdravuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Zázračná zelenina: Uzdravuje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY