Pohřbívání panny

Pohřbívání panny - Karel Štorkán | Replicamaglie.com

...by krásná inteligentní dívka uvízla v pasti domluvených hráčů, kteří ji uvedli do společnosti, kde jde nakonec ... Autor - Štorkán - Karel Štorkán | Knihy.ABZ.cz ... ... Pohřbívání panny. Karel Štorkán. Napínavý detektivní román ze současnosti, ve kterém vraždu mladé dívky vyšetřuje policistka silných nervů s mozkem šachisty, ale maximálně citlivá k osudu dívky, kterou zradili přátelé. Karel Štorkán: Pohřbívání panny . Pátrání po minulosti zavražděné studentky zavede policejní vyšetřovatelku k hlubšímu pohledu na dívku, která ... Pohřbívání panny - Karel Štorkán | Databáze knih ... . Pátrání po minulosti zavražděné studentky zavede policejní vyšetřovatelku k hlubšímu pohledu na dívku, která předčasně a bez zkušeností vstoupila do pozlátkového světa milionářů a celebrit a skončila jako oběť podvodníků. Pohřbívání panny - Karel Štorkán epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 9:23:15 AM ... Chrám Nanebevzetí Panny Marie: Místo carských korunovací, z nějž měl prý respekt i Stalin. Nejdůležitějším a nejstarším z chrámů v Kremlu je Chrám Nanebevzetí Panny Marie (Uspenskij sobor), nazývaný též Uspenský chrám nebo Chrám Zesnutí Panny Marie. Tento majestátní kostel z bílého kamene s pěti zářícími ... Kostel Narození Panny Marie v Cetvinách je gotická stavba zhruba z druhé třetiny 14. století, stojící původně v dnes už neexistujícím městečku Cetviny (německy Zettwing, latinsky Zettwinga), na samé jižní hranici ČR na Kaplicku v Jihočeském kraji, jehož katastrální území je v současnosti součástí obce Dolní Dvořiště. ... Nejstaršími v Kroměříži byly hřbitovy u kostela Nanebevzetí Panny Marie (přímo v kryptě kostela je například pohřben dvorní malíř olomouckých biskupů Karel Josef Adolf), u johanitského špitálního kostelíka svatého Jana Křtitele (dnes už neexistuje, ale na jeho místě stojí kostel sv. Jana Křtitele) a u kolegiátního kapitulního kostela sv. Početí Panny Marie č. 118 Advent 2017 ... o pohřbívání a úctě k zemřelým. Vandalismus se, žel vyskytoval již v dávných časech a pokračuje i v dobách současných a vykonal své dílo zkázy. Přesto s potěšením můžeme konstatovat, že spolek obnoveného Kostel Zvěstování Panny Marie byl postaven jakou součást františkánského kláštera řádu Menší bratří na počátku 16. století s řadou prvků pozdní, tzv. vladislavské gotiky, v roce 1605 ještě nedostavěný. Při obnově kláštera byl kladen důr...

INFORMACE

AUTOR
Karel Štorkán
DIMENZE
5,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbívání panny.pdf

POPIS

Napínavý detektivní román ze současnosti, ve kterémvraždu mladé dívky vyšetřuje policistka silných nervů s mozkem šachisty, ale maximálně citlivá k osudu dívky, kterou zradili přátelé. V psychologicky napínavém detektivním románu srovnává autor dvě ženy. Krásnou a inteligentní mladou studentku, která se stane předčasně dospělou v pozlátkovém světěmilionářů a celebrit. Lákavá budoucnost, která se před ní rýsuje, se definitivně rozpadne v okamžiku, kdy ji potká násilná smrt. Druhou hrdinkou románu je policejní vyšetřovatelka, která se snaží podle vlastních zkušeností pochopit, co hezkou chytrou dívku vtáhlo do nebezpečné hry na „pohřbívání panny“. Charakteristika Obětí vraždy je mladá dívka využívaná svým okolím. Doma neměla dobré zázemí a hledala porozumění jinde. Dokončuje gymnázium a intenzivně přemýšlí, co bude dělat dál. Její kamarád ze školy ji miluje, ale je špatně použitelný pro lásku a naprosto nepraktický pro život. Monika mu s převahou sděluje, že ho má ráda, ale jeho přátelství se jí možná bude hodit za deset let, až v životě něčím bude. Její předčasnou dospělost mají na svědomí její starší přátelé, s kterými začala naplno sexuálně žít a kteří ji uvedli do pozlátkového světa milionářů a celebrit. Moniku vlákají do hry na svatbu. Obřad se koná v noci v luxusním hotelu. Monika je už dost protřelá a dobře ví, jakou roli bude mít při svatbě jako nevěsta. V hotelu se sejdou jako svatební hosté mladé dívky pozvané hoteliérkou a budou bavit o něco starší bohaté pány při hostině. Mezitím doprovodí Moniku do manželské ložnice, kde bude pohřbeno její „panenství“. Ženich však pil přes míru, a přestože Monice dopředu zaplatil, usnul a tím svoji pannu doslova pohřbil. Monika sebrala peníze za svatební noc, nedotčená opustila chrápajícího prznitele a spěchala vstříc vrahovi. Když ji našli mrtvou, peníze neměla. Zabil ji spolužák, který ji romanticky miloval, dealer drog, který ji vydíral, nebo někdo jiný z polosvěta, v kterém se občas pohybovala? Vyšetřovatelka musí být velice dobrý psycholog a kombinátor, aby na tu otázku správně odpověděla i s důkazy.

Chcete si přečíst knihu?Pohřbívání panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Štorkán. Číst Pohřbívání panny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY