Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem

Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem - Stephanie Schneiderová | Replicamaglie.com

... - skrytá hrozba v těle Léčení impotence tradiční čínskou medicínou ... Knihy srdce, Grada - Heureka.cz ... . Čínská masáž pro kojence a děti Neuróza a lidský růst. Umění odpouštět ... Téma Knihy popisuje jedna z žen na webu eMimino - přečtěte si její deníček a další příběhy o snažení, těhotenství, narození a mateřství. A napište nám i ten svůj. Agáta a já je humoristickou výpovědí ženy, která poněkud nečekaně vkročila do mateřství a zjistila, že každý den soužití s věčně uplakaným a nerudným miminkem je jedno velké dobrodružství. Kniha je přepracovaným a doplněným souborem článků, které byly pův ... Malý rádce v hádce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kniha je přepracovaným a doplněným souborem článků, které byly původně publikovány na serveru www.rodina.cz, a je určena všem rodičům, které jejich ratolesti občas ... Jízda králů v Kunovicích : hylóm, hylóm, na krála, matičko, na krála-- . ... METODY A POSTUPY KE ZKVALITNĚNÍ VÝUKY KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ A PŘÍPRAVY OBYVATELSTVA NA ŘEŠENÍ KRIZOVÝCH SITUACÍ. ... řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem . 1. vyd. Praha : Grada, 2013. 39 s. ISBN 978-80-247-5041-5 (váz.)....

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Schneiderová
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem.pdf

POPIS

Vyčerpaní rodiče doporučují!Hádky jsou v rodině nevyhnutelné. A může to dost bolet. Konflikty – ať už mezi sourozenci, nebo mezi rodiči a dětmi – jsou přitom vlastně důležité a dobré pro další vývoj rodiny. Kdo ale dokáže zbytečně nezraňovat? Stephanie Schneider mluví ze zkušenosti. Její praktické náměty k zamyšlení a opatření v rámci první pomoci jako „Taktika urovnávání hádek“ a „Oslava usmíření“ vám mohou pomoci hádky zvládat. A to s takovou laskavostí a humorem, že už při čtení začíná mezi mraky znovu svítit slunce.

Chcete si přečíst knihu?Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Schneiderová. Číst Rádce v hádce: Řešení rodinných konfliktů srdcem a rozumem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY