Stydlivost... a co s ní?

Stydlivost... a co s ní? - Catherine Dolto | Replicamaglie.com

...řů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Stydlivost ...a co s ní? - Catherine Dolto-Tolitch ... ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Stydlivost - a co s ní? Některé děti se stydí více než jiné. V předškolním období ale není ostych nic neobvyklého, ať už ve vztahu k ci ... Žárlivost ... a co s ní? - Catherine Dolto | Knihkupectví ... ... . V předškolním období ale není ostych nic neobvyklého, ať už ve vztahu k cizím lidem nebo dokonce i k některým členům rodiny. Knížka určená ke společnému čtení dětí s rodiči, případně s učitelkami v MŠ, otevírá cestu k tomu, aby si děti uměly ... Stydlivost - a co s ní? Některé děti se stydí více než jiné. V předškolním období ale není ostych nic neobvyklého, ať už ve vztahu k cizím lidem nebo dokonce i k některým členům rodiny....

INFORMACE

AUTOR
Catherine Dolto
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Stydlivost... a co s ní?.pdf

POPIS

Některé děti se stydí více než jiné. V předškolním období ale není ostych nic neobvyklého, ať už ve vztahu k cizím lidem nebo dokonce i k některým členům rodiny. Knížka určená ke společnému čtení dětí s rodiči, případně s učitelkami v MŠ, otevírá cestu k tomu, aby si děti uměly stydlivost pojmenovat a naučily se ji překonat. Pro rodiče je cennou pomůckou k navázání hovoru s dětmi o jejich i vlastních emocích, jejich výhodách a úskalích. Stydlivost není nic příjemného. Naštěstí však netrvá celý život a lze ji překonat: budováním důvěry v okolí, které nám pomáhá, i v sebe sama. Catherine Dolto je francouzská dětská psychoanalytička a dcera Francoise Dolto.

Chcete si přečíst knihu?Stydlivost... a co s ní? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine Dolto. Číst Stydlivost... a co s ní? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY