Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme

Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme - Václav Cílek, | Replicamaglie.com

...u o indiánských obřadech i o zvláštním srdečném vztahu, jaký mají Češi k ... A co je krasa | Sleviste.cz ... ... Zobrazit celý text Krása je rozmanitost plazů Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme 2 CESTY K NAVAHŮM. 3. Václav Cílek . Alexander Stipsits. krása. je rozmanitost. plazů. Cesty k Navahům.. vědět odkud přicházíme. DOKOŘÁN 2013. kr Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Krása je rozmanitost plazů. Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme - Václav Cílek, Alexandr Stipsits ... Slavonice.cz - co se píše ... . Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme - Václav Cílek, Alexandr Stipsits e-kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Krása je rozmanitost plazů. Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme - Václav Cílek, Alexandr Stipsits e-kniha. Krása je rozmanitost plazů. Kdo napsal knihu Krása je rozmanitost plazů? Autorem je Václav Cílek, Alexandr Stipsits. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Krása je rozmanitost plazů a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensk...

INFORMACE

AUTOR
Václav Cílek,
DIMENZE
5,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme.pdf

POPIS

Jeden z autorů knihy byl před mnoha lety přijat do indiánského kmene Navahů, kde byl pod vedením jednoho z posledních tradičních šamanů Černého koně vzděláván ve velmi složitém, ale nádherném světě původních rituálů. K pobytu pozval i druhého autora a společně sepsali knihu o indiánských obřadech i o zvláštním srdečném vztahu, jaký mají Češi k indiánům. U jeho kořenů snad stojí vědomí společných mezolitických počátků. Indiáni říkají, že Evropané možná znají konec příběhu, ale oni jeho počátek. Na rozdíl od nás znají své kořeny; ještě vědí, odkud přicházejí.

Chcete si přečíst knihu?Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Cílek,. Číst Krása je rozmanitost plazů: Cesty k Navahům: vědět odkud přicházíme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY