Doktore, šťastný a veselý!

Doktore, šťastný a veselý! - Patrick Taylor | Replicamaglie.com

... ( měkká vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 12 ... Patrick Taylor - Doktore, šťastný a veselý! | Levné knihy ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Všechny informace o produktu Kniha Doktore, šťastný a veselý! Taylor Patrick, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Doktore, šťastný a veselý! Taylor Patrick. Doktore, šťastný a veselý book. Read 596 reviews from the world's largest community for readers. Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v... Doktore, š ... Irish Country: Doktore, šťastný a veselý - Patrick Taylor ... ... . Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v... Doktore, šťastný a veselý! Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, radost mu však pokazí jeho dívka Patricie, protože nemíní na svátky přijet. Jenomže Barry se nemůže svými srdečními záležitostmi příliš zabývat - on a jeho starší kolega Fingal Flahertie O'Reilly ... Kupte knihu Doktore,šťastný a veselý! (Patrick Taylor, Věra Klásková) s 30 % slevou za 139 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 0 hodnocení Doktore, šťastný a veselý! 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, radost mu však pokazí jeho dívka Patricie, protože nemíní na svátky přijet. Jenomže Barry se nemůže svými ... Doktore, šťastný a veselý!. Kdo napsal knihu Doktore, šťastný a vesel...

INFORMACE

AUTOR
Patrick Taylor
DIMENZE
9,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Doktore, šťastný a veselý!.pdf

POPIS

Mladý doktor Barry Laverty se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, radost mu však pokazí jeho dívka Patricie, protože nemíní na svátky přijet. Jenomže Barry se nemůže svými srdečními záležitostmi příliš zabývat – on a jeho starší kolega Fingal Flahertie O’Reilly mají plno práce s běžnými chorobami i s naléhavými případy vyžadujícími plnou pozornost. A navíc se objeví velký problém. V blízkém okolí si otevře ordinaci nový doktor, jenž podvodně přetahuje pacienty a jehož šarlatánství začíná ohrožovat zdraví důvěřivých venkovanů. Je možné, aby se ve zdejším kraji uživili tři praktičtí lékaři? Barry o tom začíná pochybovat. Leč i v nepříjemném zimním období nastávají bezstarostné chvíle a páni doktoři z Ballybucklebo si uprostřed shonu kolem vánočních sešlostí a veselic dokážou najít čas, aby obstarali třeba nadílku pro děti osamělé matky. Sníh tady sice padá jen zřídka a ani zázraky se nedějí jako na běžícím pásu, to ovšem neznamená, že musejí být Vánoce nutně na blátě a lidé že by měli přestat doufat a věřit… Ať už jste staří známí, anebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte dnes poprvé, vítejte do světa humoru, přátelství a lásky!

Chcete si přečíst knihu?Doktore, šťastný a veselý! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Taylor. Číst Doktore, šťastný a veselý! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY