Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce

Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce - Václav Řezáč | Replicamaglie.com

...ládají svoje klukovské poklady a domlouvají plány ... Kluci, hurá za ním! kniha od: Václav Řezáč - Frýdek-Místek ... ... . Když jim skrýš vykrade záhadný zloděj, pustí se kluci d Title: Kluci hurá za ním / Poplach v Kovářské uličce - Václav Řezáč PDF Created Date: 9/20/2017 9:27:46 PM Inzerát Kluci, hurá za ním! kniha od: Václav Řezáč v okrese Frýdek-Místek, cena 50Kč, od woodvord na Sbazar.cz. Popis: Příběh z doby předmnichovské republiky o klukovské trojici, které neznámý zloděj ukradl ze skrýše rádio. Nerozluční kamarádi Zrzek, Valnoha a Sirka si ud ... Kniha Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce ... ... . Nerozluční kamarádi Zrzek, Valnoha a Sirka si udělali v lese tajnou skrýš, kde ukládají svoje klukovské poklady a domlouvají plány. Když jim skrýš vykrade záhadný zloděj, pustí se kluci do pátrání, které je zavede do tajemného zámečku a nakonec i zaplete do podivného osudu chamtivého hospodského a jeho vydíraného nešťastného parťáka. V druhém příběhu si ... Kluci, hurá za ním!, Poplach v Kovářské uličce. Kdo napsal knihu Kluci, hurá za ním!, Poplach v Kovářské uličce? Autorem je Václav Řezáč. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Hledáte Václav Řezáč: Kluci, hurá za ním!, Poplach v Kovářské uličce? Dál už hledat nemusíte! Cena od 224 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. „Kluci, hurá za ním" „Poplach v kovářské uličce" romány s psychologickou tématikou: - píše je v době 2. světové války, v době, kdy šlo o hledání dobra a zla, proti fašismu „Černé světlo" 1940 Václav Řezáč, author of Poplach v Kovářské uličce, on LibraryThing. This site uses cookies to deliver our services, improve performance, for analytics, and (if not signed in) for advertising. Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce - Václav Řezáč. Nerozluční kamarádi Zrzek, Valnoha a Sirka si udělali v lese tajnou skrýš, kd e ukládají svoje klukovské poklady a domlouvají plány. Když jim... Od 224 Kč 1 obchod Porovnat ceny Kluci, hurá za ním! porovnaj ceny v 1 obchode od 11.15 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp KLUCI, HURÁ ZA NÍM! POPLACH V KOVÁŘSKÉ ULIČCE (VÁCLAV ŘEZÁČ) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk...

INFORMACE

AUTOR
Václav Řezáč
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce.pdf

POPIS

Nerozluční kamarádi Zrzek, Valnoha a Sirka si udělali v lese tajnou skrýš, kde ukládají svoje klukovské poklady a domlouvají plány. Když jim skrýš vykrade záhadný zloděj, pustí se kluci do pátrání, které je zavede do tajemného zámečku a nakonec i zaplete do podivného osudu chamtivého hospodského a jeho vydíraného nešťastného parťáka. V druhém příběhu si Frantík, kterého vychovává dědeček, přivydělává u místního obchodníka – lakomce a vydřiducha. Když se ukáže, jak obchodník okrádá i ty nejchudší zákazníky, rozhodne se Frantík zasáhnout. Jako detektiv vypátrá tajný zelený sešitek a…Oba dětské příběhy Václava Řezáče nabízejí, co často chybí ve fantazii studených moderních pohádek, co ale děti milují a na co dospělí tak rádi vzpomínají. Vyzařuje z nich skromný, ale soudržný a útulný domov, kamarádství, trvalá spokojenost s tím, co je dáno, a potěšení z malých zázraků života. A také strašlivé dětské rozhořčení nad světem chamtivosti a zloby, který je třeba napravovat, neboť největší dobrodružství znamená jediné – stát se dobrým člověkem.

Chcete si přečíst knihu?Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Řezáč. Číst Kluci, hurá za ním! Poplach v Kovářské uličce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY