Fiorella a záhada mrtvého netopýra

Fiorella a záhada mrtvého netopýra - Vlastimil Vondruška | Replicamaglie.com

... Fiorella spolu Martinem a Lukášem odhalí vraha, ale problém je, jak ho usvědčit ... Fiorella a záhada mrtvého netopýra (Vlastimil Vondruška ... ... . Proto Fiorella sáhne k alchymistickému triku, jímž přesvědčí i samotného císaře Rudolfa II. Příběh má dokonalou atmosféru rudolfínské Prahy a nechybí v něm dobrodružství, detektivní zápletka ani láska. Objednávejte knihu Fiorella a záhada mrtvého netopýra v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zboží ze s ... Záhada mrtvého netopýra - Vlastimil Vondruška | KOSMAS.cz ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zboží ze stejné kategorie - Fiorella a záhada mrtvého netopýra The Ghost Riders of Ordebec 'People will die,' says the panic-stricken woman outside police headquarters. Další příběh Fiorelly, dcery dvorního alchymisty Giovanniho da Ponte. Děj je zasazen mezi události knihy Fiorella a Bratrstvo křišťálu a příběhu Fiorella a hřbitov upírů. Na Pražském hradě byl zabit mistr Guldram z Oybinu. U jeho těla se nalezl mrtvý netopýr, a proto se o případ začne zajímat inkvizice. V ohrožení jsou všichni alchymisti. Rychtář Přibík ......

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
12,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Fiorella a záhada mrtvého netopýra.pdf

POPIS

Další příběh Fiorelly, dcery dvorního alchymisty Giovanniho da Ponte. Děj je zasazen mezi události knihy Fiorella a Bratrstvo křišťálu a příběhu Fiorella a hřbitov upírů. Na Pražském hradě byl zabit mistr Guldram z Oybinu. U jeho těla se nalezl mrtvý netopýr, a proto se o případ začne zajímat inkvizice. V ohrožení jsou všichni alchymisti. Rychtář Přibík zatím vyšetřuje jinou vraždu, která se stala ve městě, ale záhy se ukáže, že oba zločiny spolu souvisí. Nakonec Fiorella spolu Martinem a Lukášem odhalí vraha, ale problém je, jak ho usvědčit. Proto Fiorella sáhne k alchymistickému triku, jímž přesvědčí i samotného císaře Rudolfa II. Příběh má dokonalou atmosféru rudolfínské Prahy a nechybí v něm dobrodružství, detektivní zápletka ani láska.

Chcete si přečíst knihu?Fiorella a záhada mrtvého netopýra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Fiorella a záhada mrtvého netopýra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY