Má rodina a jiná zemětřesení

Má rodina a jiná zemětřesení - Ivan Kraus | Replicamaglie.com

...697 stažení) Stahovat tento soubor smí jen registrovaný uživatel ... Kniha: Má rodina a jiná zemětřesení (Ivan Kraus) | Martinus ... . Ukázka zápisu na tabuli (1,1 MB, 649 stažení) Stahovat tento soubor smí jen registrovaný uživatel. Zdroje: • Kraus, Ivan: Má rodina a jiná zemětřesení, Academia, Praha 2008 Všechny informace o produktu Audiokniha Má rodina a jiná zemětřesení - Jan Kraus, Ivan Kraus, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Má rodina a jiná zemětřesení - Jan Kraus, Ivan Kraus. Album Kraus: Má rodina a jiná zemětřesení Umělec Ivan Kraus a ... Kraus: Má rodina a jiná zemětřesení - Ivan Kraus, Jan ... ... . Album Kraus: Má rodina a jiná zemětřesení Umělec Ivan Kraus a Jan Kraus K zakoupení na fyzickém nosiči CD-MP3 Ukázky zdarma k poslechu Záznam šesti představení z pražské Violy, kde známý herec a televizní moderátor… Elektronická kniha Má rodina a jiná zemětřesení na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Má rodina a jiná zemětřesení od... Ach, ty Češky!: České ženy, česká historie a současnost očima významného polského žurnalisty Mariusz Surosz...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Kraus
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Má rodina a jiná zemětřesení.pdf

POPIS

Má rodina a jiná zemětřesení je kniha povídek s oním zvláštním humorem, po jakém my Češi nostalgicky toužíme od dob Poláčkových Bylo nás pět. Je to humor laskavý, mile absurdní, ironie spíš něžné a nadsázky spíše filozofické než karikující. Týká se nekonečných trampot a patálií velké rodiny, jejíž členové jsou nadáni tak výraznou individualitou, že to mezi nimi neustále vře, přičemž do všeho se plete absurdita režimů a jejich pohůnků, proti nimž byl právě humor jedinou obranou. Autor se však svým viděním světa dotkl i něčeho velmi zásadního. Mezi sourozenci, mezi dětmi a rodiči i mezi manžely vznikají nám všem dobře známé neřešitelné situace, které hrozí přerůst v tragédii, pokud je neumíme obrátit v legraci.

Chcete si přečíst knihu?Má rodina a jiná zemětřesení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Kraus. Číst Má rodina a jiná zemětřesení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY