Pirát a lékárník

Pirát a lékárník - Robert Louis Stevenson | Replicamaglie.com

...t Robin a lékárník Ben, se po letech setkávají a porovnávají své rozdílné životní dráhy ... Pirát a lékárník - Knihkupectví Luxor ... . Zatímco Robin přepadal na mořích lodě, dobýval srdce žen a stal se obávaným a zároveň ctěným pirátem, Ben v teple domova tiše a nenápadně, avšak krutě obíral svého mistra i zákazníky v lékárně. Texty jsou označeny hvězdičkami, které určují jejich náročnost. * texty jsou velmi lehké, vhodné pro začínající čtenáře ** texty jsou mírně obtížnější a delší *** texty jsou obtížné a vhodnější pro pokročilejší čtenáře Wariot Ideal Pirát & Lékárník 17. a 18. 11. 2015 Divadlo Alfred ve dvoře 20:00 Pirát a lékárník book. Read reviews from world's ... Pirát a lékárník - Robert Louis Stevenson | KOSMAS.cz ... ... . a 18. 11. 2015 Divadlo Alfred ve dvoře 20:00 Pirát a lékárník book. Read reviews from world's largest community for readers. Pozor! Četba této knihy může způsobit silný estetický zážitek!Stevensono... Stevenson, Robert Louis: Pirát a lékárník V Pirátovi a léká...

INFORMACE

AUTOR
Robert Louis Stevenson
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Pirát a lékárník.pdf

POPIS

Pozor! Četba této knihy může způsobit silný estetický zážitek! Stevensonova veršovaná balada s poněkud svérázným morálním poselstvím poprvé vychází v českém jazyce s originálním ilustračním doprovodem! Dva vykutálení braši, pirát Robin a lékárník Ben, se po letech setkávají a porovnávají své rozdílné životní dráhy. Zatímco Robin přepadal na mořích lodě, dobýval srdce žen a stal se obávaným a zároveň ctěným pirátem, Ben v teple domova tiše a nenápadně, avšak krutě obíral svého mistra i zákazníky v lékárně. Poté, co Robin nahlédne kamarádův zbabělý život bez cti, dojde k ohromujícímu a nečekanému finále! Když Henning Wagenbreth, jedna z nejvýraznějších postav současné německé výtvarné scény, objevil a ilustracemi doprovodil baladu Roberta Louise Stevensona, vznikl knižní skvost. Právem se proto kniha ocitla v užších nominacích na prestižní německou cenu Deutscher Jugendliteraturpreis. V českém překladu Petra Putny vznikl skvost obdobný, který si určitě získá srdce mnohých dětí i dospělých. Henning Wagenbreth je významný německý grafik a ilustrátor. Narodil se v roce 1962 v Braniborsku, vystudoval Vysoko školu umění ve východním Berlíně a v současné době učí grafiku a ilustraci na berlínské akademii. Jeho tvorba má kořeny v německém expresionismu a lidových tiscích. Kombinuje v ní ruční práci s využitím počítače i různých tiskových technologií. Svému výraznému stylu dává vyniknout zejména na plakátech, knižních ilustracích či komiksových stripech.

Chcete si přečíst knihu?Pirát a lékárník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Louis Stevenson. Číst Pirát a lékárník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY