Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti

Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti - Patrizia Pfisterová | Replicamaglie.com

... Patrizia Nakladatel: Noxi EAN: 9788081110399 ISBN: 978-80-8111-039-9 Překlad: Perglová, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Odkyselení těla aneb dokonalý pramen mládí a štíhlosti v ... ... . vydání) Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také ... Kupte nebo prodejte knihu Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v online antikvariátu TrhKnih.cz Jak říká dr. Patrizia Pfister, autorka knihy Odkyselení t ... Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v ... ... ... Kupte nebo prodejte knihu Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v online antikvariátu TrhKnih.cz Jak říká dr. Patrizia Pfister, autorka knihy Odkyselení těla v 10 krocích, poznáte to jednoduše tak, že vás pořád něco svědí, aniž byste věděli proč, hlavně na holeni a na chodidlech. Je to prý přirozené - pokud se nedaří dostat se kyselinám ven přes ledviny, zkouší to jinudy, tedy přes kůži. 0 hodnocení Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Název: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti. Autor: Patrizia Pfisterová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Zdravý způsob života; Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-8111-039-9. EAN: 9788081110399. Objednací kód:- Kniha: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích Autor: Patrizia Pfisterová Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle Návod jak vyplavit škodlivé kyseliny Rovnováha kyselých a zás...

INFORMACE

AUTOR
Patrizia Pfisterová
DIMENZE
5,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti.pdf

POPIS

Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle vám umožní zdravý a mimořádně dlouhý život Zůstaňte nebo spíš buďte prostě opět mladí a zdraví! V této knížce poskytuje autorka na základě vlastních zkušeností rady jak se zbavit řady zdravotních potíží, které jí samotnou kdysi znesnadňovaly život a ubíraly mu na kvalitě. Přesvědčí vás, že téměř všechna onemocnění se dají léčit, pokud si člověk osvojí nový životní styl a setrvá u něho. Naučí vás znovu obnovit rovnováhu kyselých a zásaditých látek ve svém těle a vážit si jeho předností. Rady, které nabízí, může využít každý a vést díky nim zdravý a dlouhý život.

Chcete si přečíst knihu?Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrizia Pfisterová. Číst Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY