Maraton a jiné pošetilosti

Maraton a jiné pošetilosti - Luboš Brabec | Replicamaglie.com

...u, neusiluje stát na stupních vítězů a jehož nejmilejší tréninkovou metodou je sled pokusů a omylů ... Maraton a jiné pošetilosti - Luboš Brabec | Elektronická ... ... . Kniha Maraton a jiné pošetilosti na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Maraton a jiné pošetilosti od ostatních uživatelů. ... "Maraton a jiné pošetilosti je knížka, která se čte jedním dechem. Je svižná a nezadýchaná. Rychlý sled krátkých příběhů, úvah a zážitků, lehce ironický a přitom laskavý nadhled, gradovaný závěr... Je chybějícím spojovacím článkem mezi texty pro začátečníky a knihami o běžeckých legendách ... Luboš Brabec - Maraton a jiné pošetilosti | Recenze knih ... ... ... Je chybějícím spojovacím článkem mezi texty pro začátečníky a knihami o běžeckých legendách."Tomáš Maraton a jiné pošetilosti jsou čtivým a s nadhledem napsaným průvodcem po osudu rekreačního běžce, který nemá v genech příliš talentu, neusiluje stát na stupních vítězů a jehož nejmilejší tréninkovou metodou je sled pokusů a omylů. Tedy průvodcem po osudu drtivé většiny z těch, kdo si párkrát do týdne obují ... """Maraton a jiné pošetilosti je knížka, která se čte jedním dechem. Je svižná a nezadýchaná. Rychlý sled krátkých příběhů, úvah a zážitků, lehce ironický a přitom laskavý nadhled, gradovaný závěr... Ještě jeden maraton. 86 likes · 20 talking about this. Průvodce inteligentního maratonce po vlastním tréninku a běžeckém světě. Manuál pro starší a pokročilé. Kniha Maraton a jiné pošetilosti vyšla v říjnu 2013 Především je ale chybějícím spojovacím článkem mezi texty pro začátečníky v časopisech a knihami o běžeckých legendách. Je praktickým pohledem jednoho z těch, kteří sice běhají mnohem víc a rychleji než začátečníci a kondiční běžci, kteří se ale přesto ... O pošetilosti života i smrti autor: Brouk Bohuslav doporučená cena: 199 Kč naše cena:167Kč Maraton a jiné pošetilosti autor: Brabec Luboš ... Maraton a jiné pošetilosti. Luboš Brabec Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... 9. Maraton a jiné pošetilosti. Luboš Brabec. Pokud se u běžeckého čtení chcete pobavit, běžci doporučují knížku plnou vtipných běžeckých sloupků Maraton a jiné pošetilosti. V šestatřiceti kapitolách se dozvíte to nejdůležitější o současném největším fenoménu - o běhu....

INFORMACE

AUTOR
Luboš Brabec
DIMENZE
5,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Maraton a jiné pošetilosti.pdf

POPIS

Soubor svižných, vtipných a netradičních sloupků, které spojuje jediné téma: běh ve všech jeho podobách. Šestatřicet kapitol, šestatřicet různých pohledů na jeden z největších fenoménů dneška.Knížka není příručkou s návodem, jak uběhnout maraton, přesto se dozvíte vše podstatné, co k běhání potřebujete znát. Kdy a jaké pít pivo, který tréninkový plán je nejgeniálnější na světě, jak vypadá běžecká sexmise, kde najdete zemi běhání zaslíbenou nebo proč je druhý maraton důležitější než ten první. Maraton a jiné pošetilosti jsou čtivým a s nadhledem napsaným průvodcem po osudu rekreačního běžce, který nemá v genech příliš talentu, neusiluje stát na stupních vítězů a jehož nejmilejší tréninkovou metodou je sled pokusů a omylů. Tedy průvodcem po osudu drtivé většiny z těch, kdo si párkrát do týdne obují maratonky a vyrážejí na běžecké stezky. I proto se první vydání, na nějž se v crowdfundingové sbírce složili budoucí čtenáři, setkalo s nadšeným ohlasem a náklad byl rozebrán během několika týdnů.

Chcete si přečíst knihu?Maraton a jiné pošetilosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Brabec. Číst Maraton a jiné pošetilosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY