Nejčastější právní situace: Rádce pro každý den

Nejčastější právní situace: Rádce pro každý den - Kateřina Čepicová | Replicamaglie.com

...alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nejčastější právní ... Aktuální právní rady: jak je to s nařízením dovolené a ... ... ... / Knihy / Naučné, encyklopedie / Společenské vědy / Nejčastější právní situace rádce pro každý den. Nejčastější právní situace rádce pro každý den / Kateřina Čepicov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 49 Kč. Není dostupné ... Nejčastější právní situace - Rádce pro každý den ... Na pozadí krátkých příběhů ze života se dozvíte, jak řešit nejčastěj ... Nejčastější právní situace | KNIHCENTRUM.cz ... ... Na pozadí krátkých příběhů ze života se dozvíte, jak řešit nejčastější právní situace, jaké paragrafy se vás týkají a co vše byste si měli ohlídat, ať už s pomocí právníka, nebo bez něj. Autorka Kateřina Čepicová vycházela při psaní ze své ... Nejčastější právní situace rádce pro každý den-22 %. Není skladem. 156 K ... Učebnice je určena pro žáky autoškol, běžné řidiče i řidiče referentských vozidel, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na pozemních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat své odborné znalosti prostřednictvím zkušebních testových otázek. Nejčastější právní situace rádce pro každý den od 59 Kč Největší archeologické záhady Čech, Moravy a Slezska 188 Kč 1 poptávka Traktory [obrazový atlas : pomocí... Forensic Medicine and Health Care Law Course code MNG/FTA21 ... Nejčastější právní situace: rádce pro každý den. Brno: Edika. ... Základy práva pro střední a vyšší odborné školy. Praha. Šustek, P., Holčapek, T. (2017). Zdravotnické právo. Komentované ... Historický román z tajemného keltského světa zachycuje osudy lidí poznamenané krutou a nesmyslnou kmenovou válkou, kdy docházelo ke zkáze bohatých lidnatých oppid na území dnešních Čech. nejČastĚjŠÍ prÁvnÍ situace rÁdce pro kaŽdÝ den. běžná cena 199 kč ... Pro 9. třídu ZŠ (příprava na přijímací zkoušky) platí, že o rozsahu přípravy rozhoduje ředitel školy. Prezenční příprava tedy nemusí probíhat každý den. Žáci 9. třídy by měli být primárně vzdělávání v předmětech, z nichž budou skládat přijímací zkoušky. Pro úplnost ještě doplňujeme, že právní úprava vylučuje výplatu ošetřovného, pokud by měla být pouze za dny, ve kterých zaměstnanec vůbec neměl pracovat (např. pokud zaměstnanec má pracovní dobu po-pá, ve všech pracovních dnech pracoval a žádal by dávku pouze za víkendy - za této situace by na ošetřovné ... Podobné jednotky. Nejčastější právní situace : rádce pro každý den / Autor: Čepicová, Kateřina Vydáno: (2014) Právní rádce pro řidiče / Autor: Beran, Tomáš Vydáno: (2014) Pátrání po vládci Vodstva : napínavé čtení pro kluky a holky od deseti roků. Nejastější právní situace: rádce pro každý den / Kateřina epicová 347/EPICOVÁ,K. (pouze ve 3. patře) Civil...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Čepicová
DIMENZE
12,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejčastější právní situace: Rádce pro každý den.pdf

POPIS

Řešíte rozvod? Chcete, aby vám soud svěřil dítě do péče? Přemýšlíte o předmanželské smlouvě? Bojíte se exekuce? Budete dědit, ale nevíte, jak naložit se závětí? Tento manuál vám nabízí pomoc. Na pozadí krátkých příběhů ze života se dozvíte, jak řešit nejčastější právní situace, jaké paragrafy se vás týkají a co vše byste si měli ohlídat, ať už s pomocí právníka, nebo bez něj. Autorka Kateřina Čepicová vycházela při psaní ze své právnické praxe a z případů, se kterými se běžně setkává.

Chcete si přečíst knihu?Nejčastější právní situace: Rádce pro každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Čepicová. Číst Nejčastější právní situace: Rádce pro každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY