Vytvořte si vlastní značku: Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt

Vytvořte si vlastní značku: Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt - John Purkiss, | Replicamaglie.com

...ademie výtvarných umění brož.). DVOŘÁKOVÁ, Lucie ... Leap - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ... ... . Absťák Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt Bohatý táta radí jak investovat - Co, kam a jak bohatí investují, a chudí ne Pohon MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Strnady : Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v.v.i., 2016. 55 stran, 8 nečíslovaných stran obrazových příloh . ISBN 978-80-7417-133-8. ^ nahoru ^ rozšírené hľada ... Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání ... ... . ISBN 978-80-7417-133-8. ^ nahoru ^ rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt Abyste uměli dobře „prodat" své dovednosti je potřeba, abyste věděli, co vám jde nejlépe a v čem jste jedineční. Nejde jen o to vydělávat velké peníze, ale především o to, jak cítit se dobře vykonávat zaměstnání, které vám skutečně sedí. Purkiss, JohnVytvořte si vlastní značku : proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt/ John Purkiss a David Royston-Lee ; [z anglického originálu ... přeložila Markéta Hrbková]. -- Vyd. 1. Praha : Synergie, c2014. Vytvořte si vlastní značku : proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní p.. 2014 1 Bernstein, Gabrielle Zázraky na počkání : 108 technik, které změní váš život... 2015 1 Mertin, Václav, 1951- Ze zkušeností dětského psychologa 2015 1 Palárik, Ján, 1822-1870 Zmierenie, alebo, Dobrodružstvo pri obžinkoch ... Vytvořte si vlastní značku: Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt Lockwood & Co. 2: Šeptající lebka Borgiové a jejich nepřátelé (1431-1519) Vytvořte si vlastní značku : proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt / John Purkiss a David Royston-Lee ; [z anglického originálu ... přeložila Markéta Hrbková] Osobní jméno: Purkiss, John (Autor) Údaje o vydání: Vyd. 1. Vyd.údaje: Praha : Synergie, c2014 ISBN: 978-80-7370-295-3 Číslo nár. bibl ... Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt . Abyste uměli dobře „prodat" své dovednosti je potřeba, abyste věděli, co vám jde nejlépe a v čem jste jedineční. Poté přidejte zbytek své informace, které by měly podporovat vaše hlavní body a příběh si tvorbě uvedených v této infografice - podobně jako jak záhlaví řídit hlavní body napsaný článek.

Vyberte písma, stylizovat své prvky, přizpůsobit své barvy na vaši značku a vylepšovat váš informační leták....

INFORMACE

AUTOR
John Purkiss,
DIMENZE
4,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Vytvořte si vlastní značku: Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt.pdf

POPIS

Abyste uměli dobře „prodat“ své dovednosti je potřeba, abyste věděli, co vám jde nejlépe a v čem jste jedineční. Nejde jen o to vydělávat velké peníze, ale především o to, jak se cítit dobře při vykonávání zaměstnání, které vám skutečně sedí. Zkrátka o to, abyste byli pro sebe i své obchodní partnery či zaměstnavatele "dobrou značkou". Klíčem k vytvoření vlastní značky je znát sám sebe. Tato kniha vám poskytne hlubší porozumění tomu, kdo vlastně jste a co umíte nejlépe. Svět se totiž mění, šíří se kariérní portfolia, která se stala novým trendem, loajalita ustoupila a není možné očekávat, že vám zajistí stálé zaměstnání. Základem se stalo osobní nasazení. Už nestačí být dobrý v tom, co člověk dělá. Musíte umět sami sebe prodat. Pokud si vytvoříte silnou osobní značku, zaměstnavatel vás bude dobře platit v naději, že zůstanete. Člověk je ale nucen měnit zaměstnání častěji než dřív. Proto je dobré zanechávat svou vlastní stopu. Někdo vás třeba vyhodí, ale bude vás chtít získat někdo jiný. Je mnohem lepší být zaměstnatelným než zaměstnaným.

Chcete si přečíst knihu?Vytvořte si vlastní značku: Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Purkiss,. Číst Vytvořte si vlastní značku: Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY