100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám

100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám - Kateřina Kroupová, | Replicamaglie.com

...o obdobně významné a širší veřejnosti poněkud známější divadlo v ... Novinky - arl.ujep.cz ... ... 100 let Lesního divadla v Krči - Marek Zajac . Výroční kniha nakladatelství Gemini Publishing Prague 100 let lesního divadla Krči je převážně obrazovou publikací.Mapuje nejen samotný vznik, ale i další historii jednoho z fenoménů českého divadla v přírodě - Lesního divadla v Krči, které bylo založeno v roce 1913, stejně jako obdobně významné a širší ... Všechny informace o produktu Kniha 100 let Lesního divadla v Krči, po ... 100 let Lesního divadla v Krči od 216 Kč - Heureka.cz ... ... Všechny informace o produktu Kniha 100 let Lesního divadla v Krči, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 100 let Lesního divadla v Krči. Výroční kniha nakladatelství Gemini Publishing Prague "100 let lesního divadla Krči" je převážně obrazovou publikací. Mapuje nejen samotný vznik, ale i další historii jednoho z fenoménů českého divadla v přírodě - Lesního divadla v Krči, které bylo založeno v roce 1913, stejně jako obdobně významné a širší veřejnosti poněkud známější divadlo v Divoké Šárce. 100 let Lesního divadla v Krči - Kroupová Kateřina, Zajac Marek - Výroční kniha nakladatelství Gemini Publishing Prague "100 let lesního divadla Krči" je převážně obrazovou publikací. Mapuje nejen samotný vznik, ale i další historii jednoho z fenomén 100 let Lesního divadla v Krči. Dobru, kráse, múzám - Marek Zajac, Kateřina Kroupová . Výroční kniha nakladatelství Gemini Publishing Prague "100 let lesního divadla Krči" je převážně obrazovou publikací. Dobru, kráse, múzám Autor: Kateřina Kroupová ; Marek Zajac Publikace vydaná k stému výročí založen...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Kroupová,
DIMENZE
12,15 MB
NÁZEV SOUBORU
100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám.pdf

POPIS

Výroční kniha nakladatelství Gemini Publishing Prague "100 let lesního divadla Krči" je převážně obrazovou publikací. Mapuje nejen samotný vznik, ale i další historii jednoho z fenoménů českého divadla v přírodě - Lesního divadla v Krči, které bylo založeno v roce 1913, stejně jako obdobně významné a širší veřejnosti poněkud známější divadlo v Divoké Šárce. V knize ke stému výročí divadla krčského najdete kromě bohatého obrazového materiálu i nástin dobového kontextu a velmi zajímavé autentické vzpomínky tehdejšího diváka a dnešního pamětníka JUDr. Papírníka. Lesní divadlo v Krči jako Sokolem zbudovaná přírodní scéna pro pět a půl tisíce diváků spojovala nemálo slavných jmen, účinkovali zde umělci z Brna, Plzně, z Švandova divadla, divadla Vinohradského i Národního, např. Jaroslav Kvapil, Karel Hugo Hilar, Emil Burian či Jiří Steimar, a uváděli se zde hry velkých autorů jako např. William Shakespeare, Vilém Blodek, Bedřch Smetana či Antonín Dvořák. Kniha 100 let Lesního divadla Krči Vás zavede do časů jeho největší slávy a pestrého společensko-kulturního dění.

Chcete si přečíst knihu?100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Kroupová,. Číst 100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY