Cvičíme s kojenci a batolaty

Cvičíme s kojenci a batolaty - Iva Dolínková | Replicamaglie.com

... s kojenci a s batolaty přispívá k jejich zdravému vývoji ... Cvičíme s kojenci a batolaty / Najlacnejšie knihy ... . Kniha postupuje po jednotlivých věkových obdobích dítěte od narození do 3 let, poukazuje na specifika tohoto období, radí, co procvičovat a jak působit na celkový vývoj Cvičíme s kojenci a batolaty, I. Dolínková, Portál - [22.4. 2020] Prodám knihu z nakladatel s tví Portál "Cvičíme s kojenci a batolaty", rok vydání 2006. Kniha po s tupuje po jednotlivých věkových obdobích dít ... Cvičíme s kojenci a batolaty | Portál slovakia ... . Kniha po s tupuje po jednotlivých věkových obdobích dítěte od narození do 3 let, u každého poukazuje na s pecifika tohoto období, radí, co je vhodné procvičovat a jak ... Inzerát Cvičíme s kojenci a batolaty, I. Dolínková, Portál v okrese Hlavní město Praha, cena 90Kč, od Martin Ptáček na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu z nakladatelství Portál Cvičíme s kojenci a batolaty, rok vydání 2006. Kniha postupuje po jednotlivých věkových obdobích dítěte od narození do 3 let, u každého poukazuje na specifika tohoto období, radí, co je vhodné ......

INFORMACE

AUTOR
Iva Dolínková
DIMENZE
11,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičíme s kojenci a batolaty.pdf

POPIS

Cvičení s kojenci a s batolaty přispívá k jejich zdravému vývoji. Kniha postupuje po jednotlivých věkových obdobích dítěte od narození do 3 let, u každého poukazuje na specifika tohoto období, radí, co je vhodné procvičovat a jak příznivě působit na celkový vývoj. Hlavním obsahem jsou vhodná cvičení pro každý věk, u nichž nechybí upozornění na to, co můžeme u dítěte ovlivnit a jakým způsobem, na co si máme dát pozor, a co bychom naopak dělat neměli. Nejmenší děti se projevují a rozvíjejí hlavně pohybem, a rodiče tak mohou pozitivně zasáhnout do jejich celkového vývoje. Knihu mohou využít i rehabilitační pracovníci.

Chcete si přečíst knihu?Cvičíme s kojenci a batolaty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Dolínková. Číst Cvičíme s kojenci a batolaty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY