Porucha pozornosti bez hyperaktivity: Pomoc rodičům a učitelům

Porucha pozornosti bez hyperaktivity: Pomoc rodičům a učitelům - Emanuelle Pelletier | Replicamaglie.com

... a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou ... Psychologie pro pedagogy a rodiče ... . S využitím příkladů popisuje pr... Knihovna. Centrum náhradní rodinné péče nabízí k zapůjčení odbornou literaturu. Knihy je možné zapůjčit po předchozí telefonické, e-mailové či osobní rezervaci (tel: 577 012 671, 775 760 799, [email protected], [email protected]) na adrese U Náhonu 5208, Zlín (sídlo CP). Seznam literatury CNRP Vést výuku pestrou, z ... Porucha pozornosti bez hyperaktivity od 178 Kč - Heureka.cz ... . Seznam literatury CNRP Vést výuku pestrou, zábavnou a poutavou formou není složité, když si vezmete na pomoc tuto knížku. Obsahuje 111 nových her vhodných pro výuku prakticky všech jazyků - nezáleží na tom, zda učíte angličtinu, němčinu, češtinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo jakýkoliv jiný jazyk. Porucha pozornosti bez hyperaktivity. Pomoc rodičům a učitelům. Emmanuelle Pelletier. 2014, 1. vydání, Portál. ISBN-13: 978-80-262-0599-9 . ISBN-10: 80-262-0599-5 . ... pro děti s poruchami pozornosti a pro hyperaktivní děti. Marie Blahutková, Jiřina Klenková, Dana Zichová ... Porucha pozornosti bez hyperaktivity. Pomoc rodičům a učitelům. Emmanuelle Pelletier. 2014, 1. vydání, Portál. ISBN-13: 978-80-262-0599-9 . ISBN-10: 80-262-0599-5 . ... pro děti s poruchami pozornosti a pro hyperaktivní děti. Marie Blahutková, Jiřina Klenková, Dana Zichová ... Poruchy pozornosti a hyperaktivita: přehled současných poznatků a přístupů pro rodiče a odborníky. Vyd. 3. Praha: Portál, 2008, 119 s. Speciální pedagogika (Portál). ISBN 978-807-3674-304. CASTILLO-MORALES, Rodolfo. Orofaciální regulační terapie: metoda reflexní terapie pro oblast úst a obličeje. Vyd. 1. Překlad Eva ... Edika Tygr dělá uáá uáá…: Knížka pro děti, rodiče i pedagogy (978-80-266-0597-3) Kniha - autor Kamila Kopsová; Petr Kops, 40 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Nejžhavějším tématem současnosti, které se dotýká téměř všech rodičů, pedagogů a samozřejmě mnoha dětí, je ADHD. Strašák, který děsí rodiče i pedagogy. Porucha hyperaktivity s nedostatkem pozornosti u dítěte, jehož příznaky jsou nejvýraznější ve věku 5-12 let, lze poznat v mladším věku. Brzy začněte držet hlavu, sedněte, plazíte, chodíte. Máte potíže s usínáním, spí méně než obvykle....

INFORMACE

AUTOR
Emanuelle Pelletier
DIMENZE
12,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Porucha pozornosti bez hyperaktivity: Pomoc rodičům a učitelům.pdf

POPIS

Autorka, školní psycholožka, podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím příkladů popisuje problematiku a seznamuje s příznaky. Jedná se o děti, které často působí dojmem, že jsou ponořeny do svých představ, nebo se nedovedou odtrhnout od dění kolem sebe a nejsou schopny třeba i nejjednodušší činnosti, která je po nich vyžadována. Přecházejí od jedné aktivity k druhé a žádnou nedokončí, často zapomínají... Nedostatečná schopnost soustředění a porucha pozornosti má pak přirozeně důsledky při vzdělávání, odráží se i v psychice a senzualitě. V jednotlivých kapitolách knihy uvádí autorka možné příčiny poruchy, seznamuje s diagnostikou a možnostmi, jak dětem trpícím touto poruchou pomáhat a jak ji překonávat (rozdělování činností, motivace, nepožadovat víc činností najednou…). Sděluje také, jakým způsobem se naopak nemá zasahovat. Poruchu nelze zcela vyléčit, lze ji však postupně zeslabit. K tomu přispěje i využití této knihy. Kniha pomáhá nejen rodičům, ale i vyučujícím a vychovatelům dětí s touto poruchou.

Chcete si přečíst knihu?Porucha pozornosti bez hyperaktivity: Pomoc rodičům a učitelům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emanuelle Pelletier. Číst Porucha pozornosti bez hyperaktivity: Pomoc rodičům a učitelům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY