Mít nebo být?

Mít nebo být? - Erich Fromm | Replicamaglie.com

... však draze platíme - úzkostí a stresy, morální a psychickou degradací, citovou deprivací ... Mít nebo být? - Erich Fromm | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Styk s mnoha lidmi působí škodlivě: každý nám nějakou tu svou nepravost buď doporučí nebo vnutí anebo nás jí poskvrní, aniž to tušíme. [str. 16] Mysl útlá a ve své správnosti dosud nedost vytrvalá musí být od davu vzdalována. Vždyť člověk snadno přechází k většině. Všechny informace o produktu Kniha Mít nebo být? - Erich Fromm, porovnání cen z internetov ... Mít nebo být? - všechna vydání | Databáze knih ... . Všechny informace o produktu Kniha Mít nebo být? - Erich Fromm, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mít nebo být? - Erich Fromm. Mít nebo být? Autor: Fromm, Erich Nakladatel: Aurora EAN: 9788072991068 ISBN: 978-80-7299-106-8 Originál: To Have Or To Be Překlad: Lusk, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 13,3 × 21 cm Rok vydání: 2014 (2. vydání) Title: Mít, nebo být? - Erich Fromm epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 3:10:00 AM Ne, dle usnesení vlády č. 215 je možné se potkávat a volně pohybovat pouze v nezbytně nutných případech, tudíž školení by mělo být zrušeno, popřípadě pokud je zcela nezbytné, tak ho uskutečnit prostřednictvím internetu nebo jiných vzdálených prostředků. Mít, nebo být? Kniha, která by neměla ujít žádnému čtenáři, který chce přemýšlet o světě . Erich Fromm; Erich Fromm . 4,8 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Hobby ... Mít nebo být? Erich Fromm. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha, která by neměla ujít žádnému čtenáři, jenž chce přemýšlet o světě. Cítíme, že se světem není něco v pořádku, i když bychom těžko definovali, v čem to vlastně ... Mít nebo být? Autor Erich Fromm. Kniha, která by neměla ujít žádnému čtenáři, jenž chce přemýšlet o světě. Cítíme, že se světem není něco v pořádku, i když bychom těžko definovali, v čem to vlastně vězí. Nikde jsem se nedočetl přesně jak to je. Syn má 38kg a 148cm. Musí mít ještě pod sebou autosedačku nebo podsedák nebo už může jezdit bez nich. Někde je psáno že autosedačka musí být do 150cm a 36kg a někde do 150cm nebo 36kg. Tak jak to tedy je? A za jakých podmínek může vepředu? Děkuji. Buď se rozhodneš v životě dřít a mít úspěch, nebo si ho užívat a být v tom úspěšný.. Krásný večer 🙋‍♀️ ️ Either you decide to work in life and have success or enjoy it and be successful at it.. 😃 Beautiful evening 🙋 ♀️ ️...

INFORMACE

AUTOR
Erich Fromm
DIMENZE
5,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Mít nebo být?.pdf

POPIS

Kniha, která by neměla ujít žádnému čtenáři, jenžchce přemýšlet o světě. Cítíme, že se světem není něco v pořádku, i když bychomtěžko definovali, v čem to vlastně vězí. Věda samozřejmě odpovídá na řadu otázek, ale je všemocná?E. Fromm, psycholog, sociolog a filozof světového jména, vidí podobně jako vědci varující předbezuzdným vyčerpáváním přírodních zdrojů, také úskalí budoucího vývoje. E. Fromm všakpředkládá analýzu hlubší, analýzu duše, a jde až na samý kořen problému. Ten spočívá v moderní orientaci navlastnění majetku,ono "mít", touhy po moci, kdy druhý člověk nás zajímá jen potud, pokud od něj můžeme získat jmění, slávu nebo rozkoš. Za tuto lačnost však draze platíme - úzkostí a stresy, morální a psychickou degradací, citovou deprivací, beznadějí. O Erichu Frommovi se psalo, že je apoštolem lidskosti a soucitu.Do jaké míry oprávněně, o tom se čtenář přesvědčí v této knize, která osvětlí srozumitelně mnohé problémy lidské psychiky.

Chcete si přečíst knihu?Mít nebo být? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Fromm. Číst Mít nebo být? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY