Holky někdy koušou - Upíři z Chicaga 1

Holky někdy koušou - Upíři z Chicaga 1 - Chloe Neill | Replicamaglie.com

...9 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie. ... Fajnšmekrovky: Neill, Chloe - série Upíři z Chicaga ... ... Upíři z Chicaga 3 - Dvojí kousnutí ... Objednávejte knihu Chicagoland Vampires 1 - Holky někdy koušou v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Knihy od autora: Neill Chloe - Upíři z Chicaga 1 - Holky někdy koušou, Upíři z Chicaga 2 - Kousnutí páteční noci, Upíři z Chicaga 3 - Dvojí kousnutí, Upíři z Chicaga 4 - Na ostří špičáku, Upíři z Chicaga 5 - Až do dna, Upíři z Chicaga 6 - Mrazivé kousnutí, Upíři z Chicaga 8 - Hořké sousto, Upíři z Chicaga 9 - Divoká karta Upíři z Chicaga : Holky někdy koušou - Chloe Neill 26.júl 2014 3.marec 2015 Kateřina Mülle ... Upíři z Chicaga - Chloe Neill ... .júl 2014 3.marec 2015 Kateřina Müllerová 424 Views 0 Comments Chloe Neill , Fantom Print , Holky někdy koušou , Upíři z Chicaga , urban fantasy Upíři z Chicaga 1 - Holky někdy koušou - Neill Chloe - Život vysokoškolačky nebyl určitě žádná sláva, ale byl můj. Vedlo se mi dobře, dokud upíři z Chicaga neohlásili světu svou existenci - a pak mě napadl zbloudilý upír. Stihl si dát jen doušek, než Holky někdy koušou Autor Chloe Neill. Život vysokoškolačky nebyl určitě žádná sláva, ale byl můj. Vedlo se mi dobře, dokud upíři z Chicaga neohlásili světu svou existenci - a pak mě napadl zbloudilý upír....

INFORMACE

AUTOR
Chloe Neill
DIMENZE
9,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky někdy koušou - Upíři z Chicaga 1.pdf

POPIS

Život vysokoškolačky nebyl určitě žádná sláva, ale byl můj. Vedlo se mi dobře, dokud upíři z Chicaga neohlásili světu svou existenci - a pak mě napadl zbloudilý upír. Stihl si dát jen doušek, než ho vyplašil jiný krvesaj... ten, který se rozhodl, že nejlepší způsob, jak mi zachránit život, je vzít mi ho. Z mého zachránce se vyklubal Mistr upír, pán Cadoganského Domu. Nyní se již nebudu potit nad dizertačkou. Budu se učit, jak zapadnout do rezidence v chicagském Hyde Parku, plné upíří smetánky věrné Ethanovi Sullivanovi, svému Pánovi. Samozřejmě, že tento vysoký, zelenooký, čtyři sta let starý upír má náležité kouzlo. Bohužel taky očekává, že mu budu vyjadřovat nekonečný vděk - a budu mu sloužit. Dobře... Jenže mé rostoucí schopnosti (najednou umím překvapivě dobře zacházet se skutečnými zbraněmi), nepříjemná sluneční alergie a Ethanovy postoje budou tím nejmenším, co mě bude trápit. Někdo mi jde po krku a stále se pohybuje po městě. Je to ten zbloudilý upír, který mě kousl? Upír z konkurenčního Domu? Naštvaný gang s pochodněmi? Mé uvedení do nočního života v Chicagu bude možná prvním impulzem k rozpoutání války. A při té poteče krev.

Chcete si přečíst knihu?Holky někdy koušou - Upíři z Chicaga 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chloe Neill. Číst Holky někdy koušou - Upíři z Chicaga 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY