Perunova krev II

Perunova krev II - František Kotleta | Replicamaglie.com

... knihy za zvýhodněnou cenu 433 Kč. Perunova krev II ... Kniha: Perunova krev II (František Kotleta) | Martinus ... . Kdo napsal knihu Perunova krev II? Autorem je František Kotleta. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Perunova krev II. František Kotleta. Koupit za 189 K ... Série Perunova krev. Perunova krev I. 179 Kč ... Perunova krev II. František Kotleta. Průměr: 4.33333333333333 (3x) Hodnotit ... Elektronická kniha ... Perunova krev II : Fantasy a sci-fi : Nejlepší audioknihy ... ... .33333333333333 (3x) Hodnotit ... Elektronická kniha Perunova krev II. na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Perunova krev II. od ostatních uživatelů. ... Perunova krev #2. Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, má s ním velké plány. Ne, takové, jako by měla matka Tereza, spíš Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž. Audiokniha Perunova krev II. Druhá část dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. František Kotleta: Perunova krev II. (ukázka) „Pšt, to jsem já," zašeptal jsem rychle a prudce se ohlédl skrz futra otevřených dveří do místnosti, kde po vydatném jídle ... Druhá část nového dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. Perunova krev #1 Sebevražední teroristé, bomby v hrncích i pytlících od mouky, miny, které mohou být nastraženy kdekoliv, rakety přilétající odkudkoliv a islamisté toužící po trofeji s vlaječkou NATO na uniformě. To všechno byl čajový dýchánek proti tomu, co na Martina Fridricha čeká v Praze. Perunova krev II. František Kotleta. 189 Kč ... Perunova krev I. František K...

INFORMACE

AUTOR
František Kotleta
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Perunova krev II.pdf

POPIS

Druhá část nového dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka. Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, má s ním velké plány. Ne, takové, jako by měla matka Tereza, spíš Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž. Voják, zrazený a zabitý, přesto kupodivu stále živý a plný touhy si to vyřídit s každým bohem, který se mu postaví do cesty. Nejdřív ale musí zjistit, proč přežil místo toho, aby hnil na břehu řeky okusován potkany. A pak? Pak už jen musí najít nejvyššího z bohů, který se, podle zlovolné šeptandy, dal na křesťanství. Bez jeho pomoci totiž novou vládkyni bohů nikdy neporazí. A Ježíšek se bude zlobit. František Kotleta dokončuje svou divokou jízdu slovanským panteonem za řevu pistolí, vytí vlkodlaků a svištění chladných zbraní.

Chcete si přečíst knihu?Perunova krev II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kotleta. Číst Perunova krev II Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY