Tajemství Východu: aneb To nejlepší z asijské kuchyně

Tajemství Východu: aneb To nejlepší z asijské kuchyně - - | Replicamaglie.com

...tví východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) ... Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně ... ... ... Časopis Apetit loni uvedl na trh novou edici kuchařek zaměřenou na mezinárodní ... Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) - Časopis Apetit loni uvedl na trh novou edici kuchařek zaměřenou na mezinárodní kuchyně. Po kuchařce věnované italské a francouzskou kuchyni přichází s knihou věnovanou kuchyni asij Název: Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) Autor: Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Asijská národní kuchyně; ISBN: 978-80-87575-13-. EAN: 9788087575130. Objednací kód:- Tajemství východu aneb To ... Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně ... ... . EAN: 9788087575130. Objednací kód:- Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně V knize najdete recepty jak s kořením typickým pro českou kuchyni, Jiří Čern ý. Moderní Thajské kněžky lásky mají v posteli nejraději Slováky Tajemství Východu: aneb To nejlepší z asijské kuchyně (978-80-87575-13-0) Kniha - 160 stran, česky, pevná bez přebalu matná "Koukali jsme pod hbité prsty mistrů suši a přes rameno kuchařům těch nejlepších vietnamských bister. Euromedia Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Apetit) platné do: 27.11.2016 - nejlepší ceny všech výrobků, akce a slevy najdete na AkcniCeny.cz Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) Časopis Apetit loni uvedl na trh novou edici kuchařek zaměřenou na mezinárodní kuchyně. Po kuchařce věnované italské a francouzskou kuchyni přichází s knihou věnovanou kuchyni asijské. Těšte se na ohňostroj chutí, barev a vůní! Inzerát Tajemství východu - to nejlepší z asijské kuchyně v okrese Hlavní město Praha, cena 180Kč, od Kamila Gelbičová na Sbazar.cz. Popis: Nová, nečtená. Osobní odběr na Praze 12 - Modřany, na autobusové zastávce Družná (autobus č. 190 ze Smíchovského nádraží - metro B) nebo autobusové zastávce Labe (autobusy č. 139, 150 z Kačerova - metro C)....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Východu: aneb To nejlepší z asijské kuchyně.pdf

POPIS

"Koukali jsme pod hbité prsty mistrů suši a přes rameno kuchařům těch nejlepších vietnamských bister. Sháněli jsme exotické ovoce a roztodivné bylinky, sami si míchali kari pastu, nakládali kimči, balili jarní závitky a ani na okamžik jsme neodložili hůlky…," říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková. "Výsledkem našeho snažení jsou ty nejúžasnější originální recepty, které nabízejí země jihovýchodní Asie od Barmy přes Thajsko, Vietnam a Čínu až po Indonésii a Koreu," dodává.Kniha je rozdělena do sedmi kapitol.Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak a kde nakupovat a použít exotické suroviny (od bylinek až po nejrůznější ochucovadla).

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Východu: aneb To nejlepší z asijské kuchyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tajemství Východu: aneb To nejlepší z asijské kuchyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY