Rasputinův stín

Rasputinův stín - Raymond Khoury | Replicamaglie.com

...: než totiž stačí mrtvá těla vychladnout, neblaze ... PDF Rasputinův stín - Databook ... ... Rasputinův stín Raymond Khoury kniha vyprodáno 59,00 Kč 53,64 Kč bez DPH Kompletní specifikace Tajemný mnich a šedá eminence carského dvora. Muž, kterého bylo téměř nemožné zabít. A jehož dílo zřejmě přežilo dodnes… Píše se rok 1916. ... Rasputinův stín je tedy dalším z řady stále populárních thrillerů založených na historických skutečnostech, které jsou jemně překrouceny, aby mohly sloužit současnému příběhu. Neměli by si ho určitě nechat ujít ti, co mají r ... E-kniha: Rasputinův stín - Raymond Khoury | Knihy.ABZ.cz ... . Neměli by si ho určitě nechat ujít ti, co mají rádi příběhy Dana Browna nebo Steva Berryho. Všechny informace o produktu Kniha Rasputinův stín - Raymond Khoury, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rasputinův stín - Raymond Khoury. Rasputinův stín. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Rasputinův stín 11 covou královnu, praštil do ní pěstí, až se rozviklaný dřevě-ný stůl, kolem kterého seděli, zakymácel, a se samolibým úšklebkem se zaklonil. Maxim nehnul ani brvou. V myšlenkách byl někde jinde. Zase ucítil to podivné píchnutí, jako by ho něco zašimralo hluboko v mozku. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Pro přihlášení na portál vložte kód, který jste obdrželi v SMS. Zpět. Po přihlášení Vám budou zobrazeny zajímavé nabídky produktů a služeb. Music video for Boney M's "Rasputin" This feature is not available right now. Please try again later. Rasputinův stín je dle anotace velice zajímavý thriller, bohužel při jeho čtení nadšení kleslo. Příliš mnoho zápletek, přespříliš mnoho postav a nedotažené zvraty. Až moc utnuté akce a málo vysvětlování. I tak se knihy na druhé přečtení nebojím, bohužel očekávání dobrého thrilleru nenaplnila. Snad jindy. Inzerát Rasputinův stín kniha, Raymond Khoury v okrese Ostrava-město, cena 50Kč, od jarmila psani na Sbazar.cz. Popis: Kniha je ve velmi dobrém stavu, ale bez přebalu, 527 str. Královna bez koruny, Margaret Campbell Barnes. Nepoškozena, jen hřbet obalu je mírně narušen. 295 str. Cena uvedena za kus. Rasputinův stín. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 49,00 Cena bez DPH 44,55 Kč ... Schefik. Website; Facebook; Twitter; Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených....

INFORMACE

AUTOR
Raymond Khoury
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Rasputinův stín.pdf

POPIS

Píše se rok 1916. Horníky v dole na Urale náhle zachvátí podivné šílenství a navzájem se povraždí. Nikdy se bohužel nepodaří zjistit, co bylo příčinou děsivého krveprolití: než totiž stačí mrtvá těla vychladnout, neblaze proslulý důvěrník carské rodiny Grigorij Rasputin vyhodí důl do povětří. Proč vlastně prodléval v tomto nehostinném kraji? A proč mu tolik záleželo na tom, aby zlikvidoval všechny důkazy? Současnost. Agentu FBI Seanu Reillymu byl svěřen choulostivý případ: skokem z okna newyorského mrakodrapu se zabil ruský diplomat. Šlo opravdu o sebevraždu? Kam zmizel majitel bytu, bývalý učitel fyziky Leo Sokolov? A nebyl ve skutečnosti Sokolov někým docela jiným, než za koho se vydával? Zatímco Reilly hledá odpovědi na tyto otázky, New Yorkem se přelije vlna vražd a nepochopitelného, nepříčetného násilí. Také Reillymu začíná jít o život. Čelí nejen profesionálnímu zabijákovi ve službách cizí rozvědky a místním mafiím, ale i mnohem děsivější hrozbě: záhadnému přístroji, který dokáže lidi přetvořit na loutky bez vůle. Historie tohoto zařízení sahá až do carského Ruska, ovšem díky moderním technologiím se z něj stal potenciální nástroj všeobecné zkázy. A také prostředek k získání spousty peněz a neomezeného vlivu... Reillyho čeká nelítostný závod s časem: musí momentální držitele přístroje zastavit dřív, než bude nenávratně pozdě.

Chcete si přečíst knihu?Rasputinův stín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raymond Khoury. Číst Rasputinův stín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY