Kardiologie v praxi

Kardiologie v praxi - Vladimír Staněk | Replicamaglie.com

...jiné podmíněn rozvojem techniky, kterou kardiologie v současné době využívá ... Kardiologie v praxi | Odborná literatura a právnická ... ... . Optimální léčbu nemůžeme nastavit bez kvalitní diagnostiky, kterou u nás zajišťují kvalifikovaní a zkušení lékaři. Jejich znalosti odrážejí bohatou praxi v ambulancích i v nemocnicích a pravidelné celoživotní vzdělávání. Kardiologie pro interní praxi Nová učebnice, která bude vaším průvodcem v aktuálních kardiologických otázkách transformovaných do každodenní jak klinické tak ambulantní praxe. Kardiologie spolu s onkologií patří mezi nejvíce se dynamicky rozvíjející o ... PDF v praxi - Axonite.cz ... . Kardiologie spolu s onkologií patří mezi nejvíce se dynamicky rozvíjející obory medicíny a tak je někdy velmi obtížné sledovat změny, které ... Vzdělávací program v oboru kardiologie; ... individuální přístup u každého nemocného. Ošetřující lékař může použít jiný postup, musí však v dokumentaci řádně zdůvodnit, proč se od doporučeného postupu odchýlil. ... Souhrn Evropských doporučení pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění v klinické praxi ... Titul je rozebrán. Na rok 2020 připravujeme 2. rozšířené a aktualizované vydání. Jedná se o monografii o rozsahu 376 stran s přibližně 140 V rámci XXII. výročního sjezdu ČKS proběhl mimo jiné i křest monografie významného českého kardiologa prof. MUDr. Vladimíra Staňka, CSc., FESC, z pražského IKEM. Kniha „Kardiologie v praxi" ve stručnosti probírá celou problematiku kardiologie - od anatomie, fyziologie a vyšetřovacích metod až po speciální stati ... Kardiologie v praxi. Vladimír Staněk. Axonite, 1. vydání, 2014 . Kniha ve stručnosti probírá celou problematiku kardiologie - od anatomie, fyziologie a vyšetřovacích metod až po speciální kapitoly, které pojednávají o jednotlivých srdečních chorobách. Závěrečná kapitola je věnována stručnému přehledu ... Kardiologie v praxi Autor Vladimír Staněk. Kniha ve stručnosti probír...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Staněk
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Kardiologie v praxi.pdf

POPIS

Kniha ve stručnosti probírá celou problematiku kardiologie – od anatomie, fyziologie a vyšetřovacích metod až po speciální kapitoly, které pojednávají o jednotlivých srdečních chorobách. Závěrečná kapitola je věnována stručnému přehledu kardiovaskulární farmakoterapie. Strukturu, zaměření a pojetí knihy objasňuje autor takto: „Téměř čtvrtstoletí jsem sedával u atestačních zkoušek z kardiologie. Kromě toho, že jsem se hodně poučil, jsem také pozoroval, jak často i zkušeným chybí teoretické základy a unikají základní principy. Principy jsou základem každé odbornosti, jsou pevnou půdou, po které se pohybujeme. Proto bylo mou snahou v této knize upozorňovat spíše na principy nežli na detaily nebo na nové teorie a poznatky, které nemusí přežít její vydání.“ Kniha je určena pro praktické lékaře a internisty, ale i pro studenty a pro první orientaci lékařům, kteří se chtějí specializovat v kardiologii. Zajímavé postřehy dozajista přinese i lékařům, kteří se kardiologii věnují profesionálně. Monografie o rozsahu 376 stran s přibližně 140 vyobrazeními a množstvím přehledných tabulek, která je členěna do 25 kapitol.

Chcete si přečíst knihu?Kardiologie v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Staněk. Číst Kardiologie v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY