Nová společnost s ručením omezeným: Právo-účetnictví-daně

Nová společnost s ručením omezeným: Právo-účetnictví-daně - Pěva Čouková - Pokorná, | Replicamaglie.com

...te… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pěva Čouková, Mgr ... Nová společnost s ručením omezeným - právo - účetnictví - daně ... . Pavel Pravda, Mgr. Ing. Markéta Pravdová Nová společnost s ručením omezeným Právo - účetnictví - daně TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 5546. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odpovědná redaktorka Ing. Kniha: Nová společnost s ručením omezeným - 3. vydání -- právo - účetnictví - daně - Lucie Josková; Markéta Pravdo ... Nová společnost s ručením omezeným - 3. vydání | Knihy Grada ... . vydání -- právo - účetnictví - daně - Lucie Josková; Markéta Pravdová; Eva Dvořáková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Pěva Čouková, Mgr. Pavel Pravda) Nová společnost s ručením omezeným Právo - účetnictví - daně 3. vydání Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 6899. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odpovědná redaktorka Ing. S účinností od 1. 1. 2014 je společnost s ručením omezeným upravena novým předpisem - zákonem o obchodních korporacích. Nová úprava přináší do regulace společnosti s ručením omezeným řadu zásadních změn a zejména společníci, jednatelé a vedoucí pracovníci společností s ručením omezeným se musí s novou úpravou vypořádat. Hledáte Nová společnost s ručením omezeným - právo - účetnictví - daně od Lucie Josková,Markéta Pravdová,Eva Dvořáková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nová společnost s ručením omezeným - aktualizované vydání: právo - účetnictví - daně Lucie Josková Nakladatel: Grada 2015 1. 2014 je společnost s ručením omezeným upravena novým předpisem - zákonem o obchodních korporacích. Nová úprava přináší do regulace společnosti s ručením omezeným řadu zásadních změn a zejména společníci, jednatelé a vedoucí pracovníci společností s ručením omezeným se musí s novou úpravou vypořádat. Publikace komplexně předs...

INFORMACE

AUTOR
Pěva Čouková - Pokorná,
DIMENZE
3,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová společnost s ručením omezeným: Právo-účetnictví-daně.pdf

POPIS

Od začátku roku 2014 jsou společnosti s ručením omezeným upraveny zcela nově. V účinnost totiž vstoupily zbrusu nové předpisy – nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. Nová úprava přináší do regulace společnosti s ručením omezeným řadu zásadních změn a zejména společníci, jednatelé a vedoucí pracovníci společností s ručením omezeným se s nimi musí vypořádat.Publikace vám představí stručně „novou“ společnost s ručením omezeným a upozorní vás na rozdíly oproti stávající úpravě. Zohledněny jsou přitom právní, daňové i účetní aspekty. Důraz klademe na srozumitelnost a přehlednost tak, aby publikace byla přístupná široké podnikatelské veřejnosti. Součástí textu jsou proto i možné formulace společenské smlouvy, příklady z oblasti účetnictví a daní a rovněž vzorová zakladatelská listina.

Chcete si přečíst knihu?Nová společnost s ručením omezeným: Právo-účetnictví-daně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pěva Čouková - Pokorná,. Číst Nová společnost s ručením omezeným: Právo-účetnictví-daně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY