OSO!: Opravdu Správná Otázka!

OSO!: Opravdu Správná Otázka! - John G. Miller | Replicamaglie.com

...em prodaných výtisků v 26 zemích. „OSO! Opravdu správná otázka!" je knihou, kterou přečtete jedním dechem a je ideální i pro velmi… OSO! Opravdu správná otázka!-- autor: Miller John Otázka jedincovi-- autor: Buber Martin Romská otázka-- autor: D ... polytomická otázka - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . JUDr. Klára A. Samková Ph. Romská otázka-- autor: Samková Klára A. Česká otázka a dnešní doba-- autor: Prázný Aleš, Svoboda Jan „OSO! Opravdu správná otázka!" je knihou, kterou přečtete jedním dechem a je ideální i pro velmi zaměstnané čtenáře. Jde o skvělý nástroj pro neziskové organizace, firmy, týmy i jednotlivce plná praktických příkladů a ukázek z praxe. Kniha, která je v zahraničí již fenoménem, se zaměřuje na nejdůležitější ... Text přináší definici opravdu správné otá ... OSO! - John Miller | Knihy Dobrovský ... . Jde o skvělý nástroj pro neziskové organizace, firmy, týmy i jednotlivce plná praktických příkladů a ukázek z praxe. Kniha, která je v zahraničí již fenoménem, se zaměřuje na nejdůležitější ... Text přináší definici opravdu správné otázky (OSO), která může být nástrojem umožňujícím řešení běžných problémů. Tato otázka má začínat slovy "jak" a "co". Knížka se snaží zdůraznit výhody této metody. Autor uvádí příklady její využití v soukromém i pracovním životě. Otázka viny - Karl Jaspers . Esej Karla Jasperse o německé vině, ale také o vině vůbec a o jejích základních rovinách vyšel poprvé v Německu v roce 1946. Němci jeho vydání - pouhý rok po své válečné porážce, v situaci rozvratu a okupace své země - nijak nevítali. To je naprosto správná otázka! Cena za náhradu jednoho zubu implantátem se určitě bude regionálně lišit, ne každý zubař platí šestimístné měsíční nájemné, jak je to na Václavském náměstí v Praze, a ne každý investoval miliony korun do přístrojového vybavení , aby byly výsledky jeho práce opravdu špičkové. Pokud vám dělají otázky problémy, můžete si s touto pomůckou jednoduše 'hrát'. Snažte se zvolit správná slovíčka (slovosled už máte jasně daný pořadím kostiček na provázku). Jelikož jde téměř vždy pouze o začátek otázky, je na vás, jak ji dokončíte. Nezapomeňte pak výslednou otázku přečíst nahlas. Iveta Švelkova je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Iveta Švelkova a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější a... OSO! Opravdu správná otázka! Miller John Cena: 222 Kč Medvídek Paddington Bond Michael Cena: 197 Kč Paddington´s Post Bond Michael Cena: 320 Kč Paddington, pomocník na pohľadanie Bond Michael, Fortnum Peggy Cena: 162 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ......

INFORMACE

AUTOR
John G. Miller
DIMENZE
9,16 MB
NÁZEV SOUBORU
OSO!: Opravdu Správná Otázka!.pdf

POPIS

Nakladatelství Motiv Press vydávající jedinečné publikace pro management a osobní rozvoj představuje mezinárodní bestseller s více než milionem prodaných výtisků v 26 zemích. „OSO! Opravdu správná otázka!“ je knihou, kterou přečtete jedním dechem a je ideální i pro velmi zaměstnané čtenáře. Jde o skvělý nástroj pro neziskové organizace, firmy, týmy i jednotlivce plná praktických příkladů a ukázek z praxe. Kniha, která je v zahraničí již fenoménem, se zaměřuje na nejdůležitější otázku v dnešním podnikání a ve společnosti: otázku osobní zodpovědnosti. Její nedostatek vede k pocitům viny, stěžování si, obviňování a prokrastinaci (tendence neustále odkládat důležité úkoly). Žádná organizace ani člověk přitom nemohou být v životě nebo na trhu úspěšní bez osobní zodpovědnosti. Stručná, jasná a praktická kniha „OSO! Opravdu správná otázka!“ poskytuje metodu pro uvedení osobní zodpovědnosti do každodenního jednání, které může přinést úžasné výsledky: vyřešené problémy, odstraněné bariéry, vylepšené služby či týmovou práci.

Chcete si přečíst knihu?OSO!: Opravdu Správná Otázka! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John G. Miller. Číst OSO!: Opravdu Správná Otázka! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY