Pouta krve

Pouta krve - Maja Lidia Kossakowská | Replicamaglie.com

... světy M. L. Kossakowské vás spolknou jako malinu, Maja Lidia Kossakowska: Pouta krve: Krev, která očišťuje, zavazuje i pálí: Maja Lidia Kosakowska - Pouta krve (recenze) Nechte se spoutat krvavými a hororovými okovy: Nespoutaná krvavá tvorba Maji Lidie Kossakowské Pouta krve je pro mě jasným důkazem autorčiny tvrdé práce v průběhu let ... Pavel Weigel - Wikipedie ... . Ta nám v knize představuje 9 různých povídek, které mají společnou jednu jedinou věc. Všechny obsahují prvky fantasy. Příběhy jsou seřazeny podle data vydání. Jako první se nám představí MOUCHA, což je dokonce autorčina prvotina. Pouta krve. zonerpress. Follow. Go explore. Issuu company logo. Connecting content to people. Issuu Inc. Company. About us Careers Blog Webinars Press Issuu Features ... Krevní pouta 1. Žánr: ... ... Krevní pouta 01x011 - YouTube ... . Všechny obsahují prvky fantasy. Příběhy jsou seřazeny podle data vydání. Jako první se nám představí MOUCHA, což je dokonce autorčina prvotina. Pouta krve. zonerpress. Follow. Go explore. Issuu company logo. Connecting content to people. Issuu Inc. Company. About us Careers Blog Webinars Press Issuu Features ... Krevní pouta 1. Žánr: ... Cena krve není vůbec špatná oddechová literatura. Děj má spád a dobře graduje, postavy jsou sympatické a celý příběh se nebere nijak vážně. Podle této knižní série vznikl i vcelku úspěšný seriál Blood ties Pouta krve. zonerpress. Follow. Go explore. Iss...

INFORMACE

AUTOR
Maja Lidia Kossakowská
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Pouta krve.pdf

POPIS

Soubor hororových fantasy povídek, které nikoho nenechají klidným. Spojuje je temná atmosféra plná mystiky a záhad.Věříte v paralelní dimenze? Dokážete si představit, že se jednoho dne podíváte do zrcadla, a tam nebude vaše tvář, ale démon lákající vás k sobě? Polská autorka fantasy, Maja Lidia Kossakowska jde se svou fantazií ještě mnohem dále. V jejích prózách se otevírají brány podsvětí a do našeho světa vchází bytosti povahy opravdu pekelné. Pohrává si s myšlenkou společnosti založené na nekonečném mamonu a nakupování, posmrtného života skýtajícího lidem nové možnosti bytí i s představou Boha spravedlivého a zároveň krutého.Maja Lidia Kossakowska se řadí mezi oblíbené polské autory fantasy. V roce 1997 debutovala v časopise Fenix se svojí povídkou Moucha, k níž posléze přibyly povídky další a o deset let později vyšly souborně pod názvem Pouta krve (Więzy krwi).

Chcete si přečíst knihu?Pouta krve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maja Lidia Kossakowská. Číst Pouta krve Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY