Ale co kdyby

Ale co kdyby - Ester Fischerová | Replicamaglie.com

... já, toto je můj názor, takto svět vidím já ... Co by bylo, kdyby… - 21stoleti.cz ... ." jenom nevím, co bych dělala, kdyby to ten rak opravdu byl (já jsem ovšem děsnej hypochondr i na chlamydika, ale když člověka tělo zrazuje na všech frontách a když ví, že má v tomhle mírně rizikovou práci, celkem podobné fobie nejsou úplně bez logiky. Cítím se velice dobře, ale co kdyby se stalo něco, s čím člověk nepočítá. Dvakrát se stalo, že jeden z aktivních člen ... Dosti známá ale retardovaná holka(Avengers..) - Co Kdyby ... ... . Dvakrát se stalo, že jeden z aktivních členů kapely zemřel - v roce 1987 Miroslav Berka a v roce 2013 Milan Peroutka. Úplný konec se dal očekávat, co kdyby to mělo mít pokračování. Sledování hlavní linky mě docela bavilo, ale těch záporů kolem je prostě moc. Snad jediný klad tam byl, že seriál ukazuje, že i heteráci mají spolu občas sex, ikdyž evidentně není tak boží, zábavný a dobrodružný jako v jiných komunitách. (3.6.2019) Verše sbírky Ale co kdyby nejsou žádné juvenilní miniatury, právě naopak: svým rozsahem, kompozicí a rytmickou gradací svědčí o zdravém autorském sebevědomí, které nepokukuje po tom, co by kde mohla z cizí poezie vstřebat, ale jasně říká: „Tady jsem já, toto je můj názor, takto svět vidím já." Panující obavy jsou pochopitelné vzhledem k tomu, co zastánci setrvání v Unii lidem vykládali během kampaně, ale vyplývají z hlubokého omylu o tom, k čemu skutečně došlo. Jak u nás, tak v zahraničí se divoce zveličují negativní důsledky referenda a na pozitivní stranu se nehledí. Jedná se o vizi, avšak dokumentárně erudovanou a respektující realitu. Prostřednictvím rekonstrukce nikdy neuskutečněných rozhovorů, rozhodnutí i situací a s využitím virtuálních realizací bojových scén se pouštíme na led spekulativní h...

INFORMACE

AUTOR
Ester Fischerová
DIMENZE
8,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Ale co kdyby.pdf

POPIS

Verše sbírky Ale co kdyby nejsou žádné juvenilní miniatury, právě naopak: svým rozsahem, kompozicí a rytmickou gradací svědčí o zdravém autorském sebevědomí, které nepokukuje po tom, co by kde mohla z cizí poezie vstřebat, ale jasně říká: „Tady jsem já, toto je můj názor, takto svět vidím já.“ V knize nenajdeme jemnou dívčí lyriku, ale poezii reflexivní, hodnotící, skoro by se dalo říci až sumarizující. Jeden z nejvýraznějších básnických debutů poslední doby. Je to jednoduché nakonec. Nikdo nemůže za nic ale všichni za to, že umírají velryby. A bude se to točit, ach, ano, bude se to dál točit. Absurdní situace se vznáší ve vzduchu i ve vodě, ty mezi nimi vybíráš a obratně je lapáš – vzniklými tělesy hážeš po ostatních.

Chcete si přečíst knihu?Ale co kdyby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Fischerová. Číst Ale co kdyby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY