Stalo se včera v noci

Stalo se včera v noci - Adele Parks | Replicamaglie.com

... dosvědčila, že jsem v noci byla u tebe ... Stalo se - první dnešní zprávy a právě teď - Novinky.cz ... ." Stephanie, ještě včera zosobnění zodpovědnosti, zoufale prosí svou přítelkyni, aby do policejního protokolu lhala. Pokud totiž tato lež nezazní, Stephanii hrozí rozpad manželství, soud a ... stalo se vcera v noci. to všechno, co se jí stalo. Když ji Dylan opustil. I když je pravda, že od té doby už nevidí všechno růžově a i její humor je kousavější, někdy až ironicky zahořklý. Ale kdo by se divil, Pippě zasadil osud ... Stalo se včera v noci by Domino Knihy - Issuu ... . Ale kdo by se divil, Pippě zasadil osud opravdu těžkou ránu. Nebyla sice smrtel­ ná, ale zasáhla ji strašně. Stalo se včera v noci Pevná s přebalem matná . EAN: 9788073039950. Adele Parks ... Co všechno byste byla ochotna udělat pro svou nejlepší kamarádku? Román Stalo se včera v noci od Adele Parks je vystavěn na pohledech tří žen. Stephanie, Philippy a Kirsten. Tři ženy, které si vznájemně ovlivňují život aniž by si to plně uvědomovaly. Tahle kniha je nejen o manželství, které prochází krizí, zradě, pomstě, ale také o přátelství, lásce a důvěře. ...

INFORMACE

AUTOR
Adele Parks
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Stalo se včera v noci.pdf

POPIS

Co všechno byste byla ochotna udělat pro svou nejlepší kamarádku? Třicet let jsou nerozlučnými kamarádkami, jedna pro druhou by i dýchala. Stephanie je ta rozumnější – žije spořádaným životem příkladné manželky a matky, zatímco nezkrotně romantická Pippa potřebuje každou chvíli vytáhnout z průšvihu. Všechno se obrátí naruby v okamžiku, kdy Steph vysloví osudnou větu: "Potřebuju, abys mi dosvědčila, že jsem v noci byla u tebe." Stephanie, ještě včera zosobnění zodpovědnosti, zoufale prosí svou přítelkyni, aby do policejního protokolu lhala. Pokud totiž tato lež nezazní, Stephanii hrozí rozpad manželství, soud a vězení. V sázce není jen její pověst, ale také osud jejích tří dětí. Pippa byla až doposud rozevlátou bohémkou, k níž praktický svět příliš nedoléhal. Teď najednou stojí před celou řadou nepříjemných otázek, na které bude muset rychle najít odpověď: Má lhát z pouhé vděčnosti a pocitu odpovědnosti? Kvůli tomu, že Steph zná třicet let? Co by to udělalo s jejich přátelstvím? A neohrozila by tou lží vše, čeho se jí v poslední době, po dlouhých letech mizérie, podařilo dosáhnout?

Chcete si přečíst knihu?Stalo se včera v noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adele Parks. Číst Stalo se včera v noci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY