Dívka s devíti parukami

Dívka s devíti parukami - Sophie van der Stap | Replicamaglie.com

...ci doktora K, proč se ... Šance Dětem: Příběh Zity (dívka s dětským autismem) ... Šance Dětem: Příběh Zity (dívka s dětským autismem) - YouTube ... ... a podpořit další rodiče, kterým se má narodit či se narodilo dítě s postižením. ... pravda o masakru u Devíti křížů ... Dívka s devíti parukami / Sophie Van Der Stapov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 39 Kč. Není dostupné Anotace ... Dívka s devíti parukami sice ukazuje své problémy s rakovinou, na druhou stranu se i přes to všechno snaží přenést, držet si pozitivní myšlení a žít. Čekala jsem možná trošku hlubší příběh, je to škoda, že autorka zachycuje ... Dívka s devíti parukami - Sophie Van der Stap | Databáze knih ... . Čekala jsem možná trošku hlubší příběh, je to škoda, že autorka zachycuje jen povrchově kousky svého života a boje s rakovinou. Dívka jménem Sus - Jonas T. Bengtsson (1 článek) Dívka od vedle - Jack Ketchum (1 článek) Dívka s devíti parukami - Sophie van der Stap (1 článek) Dívka v pavoučí síti - David Lagercrantz (1 článek) Dívka ve vlaku - Paula Hawkins (1 článek) Dívka, která musí zemřít - David Lagercrantz (0 článků) Dívka, která nemluvila - Krisztina Tóth (1 článek) Dívka, která ... Dívka s devíti parukami (978-80-204-3235-3) Alespoň do té doby, než Sophie, místo přednášky ve škole, poslouchá v ordinaci doktora K, proč se poslední dobou necítí ve své kůži - má rakovinu.Konec legrace? Dívka s devíti parukami The Girl with Nine Wigs: Prague, Mladá fronta 2014: Sue Townsend: Žena, která si šla lehnout a rok nevstala The Woman who Went to Bed for a Year: Prague, Mladá fronta 2013: Irvin D. Yalom: Problém Spinoza The Spinoza Problem: Prague, Portál 2012: David Tod Joanne Thatcher Dívka s devíti parukami. Autor: van der Stapová, Sophie. ... Popis: Velmi dobrý stav s nepatrně ohmataným přebalem. Zbláznila ses? 140,- Kč ... van der Stapová Sophie - Dívka s devíti parukami. kliknutím zvětšíte. ks. Cena : 79,- Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Sophie van der Stap
DIMENZE
4,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka s devíti parukami.pdf

POPIS

Jedenadvacet let – čas večírků, randění, studia, cestování a poznávání světa. Alespoň do té doby, než Sophie, místo přednášky ve škole, poslouchá v ordinaci doktora K, proč se poslední dobou necítí ve své kůži – má rakovinu.Konec legrace? Skoro. Krásné a veselé studentce se přes noc zredukuje život na pobyt v nemocnici. Mezi jejími zdmi neobjeví jen svět bílých plášťů, upovídaných sestřiček a sexy doktorů, ale také společných pokojů, vypadaných vlasů a tužek na obočí.Aby si zachovala alespoň část „normálního“ života, a zpočátku hlavně proto, aby zakryla ztrátu vlasů v důsledku chemoterapie, pořizuje si paruky. S každou z nich získává trochu jinou identitu, o něco víc lehkosti, hravosti, bezstarostnosti, stává se jiným člověkem. Sophie (hlavní postava a současně autorka) svou obtížnou cestu přirovnává k odysseovské pouti do rodné Ithaky. Na své pouti k uzdravení sbírá nesmírně cenné zkušenosti, učí se zvládat vlastní strach a vylepšovat vztahy s druhými lidmi. Všechno si pečlivě zapisuje. Píše o své pouti. O příhodách, které zažívá skrytá za svých devět paruk. Píše články do časopisu. A postupně vzniká kniha. Tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Dívka s devíti parukami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie van der Stap. Číst Dívka s devíti parukami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY