Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945

Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 - Pavel Szobi, | Replicamaglie.com

...Pavel Szobi, kol. / Set Out (2014) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne ... Nakladatelství Set Out | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . 189 Kč. běžná cena: 210 Kč ... Srovnání cen Česká pravoslavná církev od Mnichova po obnovu v roce 1945. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 193 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 Ekonomický přístup k metodologii Vývoj a budoucnost nerovnosti a chudoby s ohledem na ohrožené skupiny a nové výzvy trhu práce v České republice v kontextu EU ... Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po r ... Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ... ... ... Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 - Pavel Szobi, kol. Kolektivní monografie Nové přístupy k metodologii hospodářských a politických dějin je výstupem stejnojmenného projektu Interní grantové agentury Vysoké ... Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 176 Kč -16 %. Koupit. Krtek a zvířátka na dvoře 78 Kč -12 %. Předobjednat. Alfa Romeo 916 GTV and Spider 768 Kč -10 %. Koupit. CHERUB: The Fall 228 Kč -18 %. Koupit. Stíny terorismu Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945. 8.1 ... Zaměřují se na jevy, které pomohly rozbít středověké pojetí universa a položit základy novověkého světa a člověka: zámořské objevy, renesanci, humanismus a reformaci. ... Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 ......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Szobi,
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945.pdf

POPIS

Monografie sdružuje témata politických, sociálních a hospodářských dějin jako samostatných oborů, přičemž se metodologicky opírá o tradicionalistické pojetí hospodářských dějin. S matematickými modely, zasazováním ekonomických teorií do historické reality, či evoluční ekonomií a institucionální ekonomií pracuje minimálně. V tomto směru monografie pouze okrajově využívá tzv. nové hospodářské dějiny a opírá se zejména o induktivní, deduktivní, historicko-kritickou, historicko-pojmovou, komparativní metodu, metodu narativního popisu a kvantitativní metody.

Chcete si přečíst knihu?Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Szobi,. Číst Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY