Zázračné semínko chia

Zázračné semínko chia - Wayne Coates | Replicamaglie.com

...více než 20 miliónů titulů. Novinka Kniha Zázračné chia semínko ... Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce ... ... . Chia -šalvěj španělská ( salvia hispanica ), rostla dříve jako jednoletá planá bylina, jejíž výška je asi metr a na konci každého stonku má fialové nebo bílé květy Chia semínka se v posledních letech stala velmi oblíbená. A není se čemu divit! Superpotravina na dlouhé tratě Droboučká chia semínka rostliny z čeledi hluchavkovitých mají jemně oříškovou chuť a jsou velkou zásobárnou živin. Pomáhají snižovat hmotnost, zamezují dehydrataci, zvyšují vytrva ... CHIA semínka, superpotraviny ... . Pomáhají snižovat hmotnost, zamezují dehydrataci, zvyšují vytrvalost a chrání proti dlouhé řadě vážných zdravotních komplikací. Užívají je maratonští a ultramaratonští běžci. Chia, zázračné semínko vydáno 7. května 2016 v 8:20 • Čtenáři píší Alíkoviny · Recepty Chia semínka jsou novinkou, kterou můžete spatřit v obchodech se zdravou výživou. Zázračné semínko chia. Wayne Coates. Superpotravina na dlouhé tratě. Droboučká chia semínka rostliny z čeledi hluchavkovitých mají jemně oříškovou chuť a jsou velkou zásobárnou živin. Chia semínka mají pozitivní vliv nejen na celkové zdraví, ale i na snížení hmotnosti. Je to energetická bomba plná vlákniny, která se při hubnutí hodí. Zkuste některé recepty z knihy Wayna Coatese Zázračné semínko chia a uvidíte, jak se vaše tělo začne měnit. Název: Zázračné semínko chia - Energetická bomba pro sportovce; Více než 75 báječných receptů; Ucelený program pro snížení hmotnosti. Originální název: Chia - The Complete Guide to the Ultimate Superfood. Autor: Wayne Coates. Překladatel: Markéta Schubertová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná ......

INFORMACE

AUTOR
Wayne Coates
DIMENZE
7,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné semínko chia.pdf

POPIS

Droboučká chia semínka rostliny z čeledi hluchavkovitých mají jemně oříškovou chuť a jsou velkou zásobárnou živin. Pomáhají snižovat hmotnost, zamezují dehydrataci, zvyšují vytrvalost a chrání proti dlouhé řadě vážných zdravotních komplikací. Užívají je maratonští a ultramaratonští běžci. Kniha nabízí ucelený denní program pro snížení hmotnosti, jídelníček, cvičební program a 75 jednoduchých receptů včetně lákavých svačinek a koktejlů, které vám pomohou dosáhnout cvičebních cílů a dodají vám dostatek životní energie.

Chcete si přečíst knihu?Zázračné semínko chia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wayne Coates. Číst Zázračné semínko chia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY