Sebekoučink pro ženy

Sebekoučink pro ženy - Cornellia Topf | Replicamaglie.com

...h partneři zodpovídat za péči o děti a o domácnost ... Kniha: Sebekoučink pro ženy - Cornelia Topf | Knihy.ABZ.cz ... . A dosud žijeme v ... Sebekoučink pro ženy Z nejpřísnější kritičky svou nejlepší poradkyní Z německého originálu přeložila Kateřina Prešlová Odpovědný redaktor Ondřej Fafejta Technická redaktorka ... Stále ještě žijeme v době, kdy se od mnoha žen očekává, že kromě pracovní kariéry budou více než jejich partneři zodpovídat za péči o děti a o domácnost. A dosud žijeme v době, kdy se ženy obávají, jak p ... Sebekoučink pro ženy - Cornelia Topf ... . A dosud žijeme v době, kdy se ženy obávají, jak pracovně obstojí ve světě mužů. Kdy o sobě pochybují a očekávají od sebe perfektní výsledky Název: Sebekoučink pro ženy Autor: Topf Cornelia Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-262-0690-3 EAN: 9788026206903 Objednací kód: ND274040 Sebekoučink pro ženy Cornellia Topf Nakladatel: Portál 2014 Sebekoucink pro zeny Published on Sep 24, 2014 Stále ještě žijeme v době, kdy se od mnoha žen očekává, že kromě pracovní kariéry budou více než jejich partneři zodpovídat za ... Kniha Sebekoučink pro ženy(Cornelia Topf) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Stručný návod na sebekoučink. Potřebujete tužku a papír. Trochu inak s Adelou Banášovou: kouč Jan Mühlfeit, architektka Anna Dobrucká, baletník Jonatan Lujan - Duration: 1:00:14. ... Sebekoučink pro ženy Autor: Topf, Cornellia Nakladatel: Portál EAN: 9788026206903 ISBN: 978-80-262-0690-3 Originál: Selbst-coaching fur Frauen Překlad: Prešlová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) ... koučky a poradkyně pro obě pohlaví a poté, co jsem napsala mnoho knih pro muže i ženy o tématech, jako je schopnost prosa-dit se, mlčení, vyjednávání a rétorika, mi začalo být jasné, že ženy v dnešní době nepotřebují jen odbornost a osobní šarm. Potře- Pro přístup k programu Sebekoučink je nutná registrace a přihlášení. Pokud ještě nemáte účet ve STOBklubu, zaregistrujte se. Pokud již účet máte, přihlaste se. Co je Sebekoučink? Program je tu pro vás, pomůže vám hlídat a sestavit vyvážený jídelníček a především vás bude motivovat k tomu, abyste ho dodržovali. Sebekoučink pro ženy: Z nejpřísnější kritičky svou nejlepší poradkyni Stále ještě žijeme v době, kdy se od mnoha žen ...

INFORMACE

AUTOR
Cornellia Topf
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebekoučink pro ženy.pdf

POPIS

Stále ještě žijeme v době, kdy se od mnoha žen očekává, že kromě pracovní kariéry budou více než jejich partneři zodpovídat za péči o děti a o domácnost. A dosud žijeme v době, kdy se ženy obávají, jak pracovně obstojí ve světě mužů. Kdy o sobě pochybují a očekávají od sebe perfektní výsledky. Každá žena proto potřebuje spojence, přítelkyni, rádkyni v těžkých životních situacích. Moderní doba našla nové slovo, které v sobě všechny tyto role spojuje – koučka. Kdo však bude pro ženu touto koučkou, která ji povede k sebezdokonalení a zároveň jí ukáže cestu k nalezení vnitřního klidu? Nejlepší koučkou pro ženu je ona sama!

Chcete si přečíst knihu?Sebekoučink pro ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cornellia Topf. Číst Sebekoučink pro ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY