Karel Voříšek: Žij teď: Cesta za ajurvédou

Karel Voříšek: Žij teď: Cesta za ajurvédou - Karel Voříšek | Replicamaglie.com

..... KAREL VOŘÍŠEK ŽIJ TEĎ! CESTA ZA AJURVÉDOU Všechno ale je, jak býti má ... Žij teď (Karel Voříšek) | KNIHCENTRUM.cz ... . Osud a Zuzana nás přivedly na jih Indie, do státu Kerala. Vyzkoušet na sobě ajurvédu, její metody, postupy, její klid. Řekli byste náhoda, jenže život si s náhodou moc nehraje. Žij teď. Dvě slova s velkou silou. Patláme se v tom, co bylo, bojíme se, co přijde a zapomínáme žít. Existuje recept na život? Karel Voříšek vyrazil na jih Indie za ajurvédou, vědou o životě. KAREL VOŘÍŠEK, ŽIJ TEĎ! CESTA ZA AJURVÉDOU - Úryvek z kapitoly: Za brana ... Karel Voříšek: Žij teď: Cesta za ajurvédou - KOSMAS.cz ... . KAREL VOŘÍŠEK, ŽIJ TEĎ! CESTA ZA AJURVÉDOU - Úryvek z kapitoly: Za branami ráje. Jsme v džungli, vysoko v horách, jihoindického státu Kerala na cestě do naší chalupy v ajurvédské léčivé vesnici. Spřádáme plány na ranní vstávání v šest hodin. KAREL VOŘÍŠEK, ŽIJ TEĎ! CESTA ZA AJURVÉDOU - Úryvek z kapitoly: Jak chutná ajurvéda. Blíží se živel. Žádné tsunami, bouře nebo vichřice. Žene se elegantní dáma, snědá od sluníčka, které z ní i vyzařuje. Zúza nám představuje Ivanu. Žije na indickém jihu už několik let a bývalou letušku v sobě rozhodně nezapře. Žij teď. Dvě slova ...

INFORMACE

AUTOR
Karel Voříšek
DIMENZE
12,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Karel Voříšek: Žij teď: Cesta za ajurvédou.pdf

POPIS

Žij teď. Dvě slova s velkou silou. Patláme se v tom, co bylo, bojíme se, co přijde a zapomínáme žít. Existuje recept na život? Karel Voříšek vyrazil na jih Indie za ajurvédou, vědou o životě. Při svém putování odkrývá její tajemství. Od výborného jídla, přes tajemné léčení až po zklidňující meditace. S nadhledem popisuje svoji občas nesnadnou cestu poznávání sebe sama. Co brání našemu štěstí, proč si necháme kecat do života a jak trénovat kouzlo přítomného okamžiku?

Chcete si přečíst knihu?Karel Voříšek: Žij teď: Cesta za ajurvédou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Voříšek. Číst Karel Voříšek: Žij teď: Cesta za ajurvédou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY