Severský bestiář

Severský bestiář - Andrea Lundgrenová | Replicamaglie.com

...zejí v meziprostoru, ve škvíře mezi skutečnostmi" - stejně jako většina postav tohoto povídkového výboru, v němž nejde ani tak o podivno jako o tajemství a ani tak o logiku jako o emoce - což sice k porozumění moc nepřispívá, ale ... Severský bestiář (Andrea Lundgren) > kniha | PreSkoly.sk ... ... Severský bestiář book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Severské podivno ve své nejryzejší podobě.V temných severských hv... Severské podivno ve své nejryzejší podobě, tak by se dala nazvat kniha Andrey Lundgrenové Severský bestiář. Autorka v knize vytváří magicko-realistický vesmír, v němž se může stát cokoli. Pohybuje se mezi temnotou a světlem, r ... Severský bestiář - Apokryf.cz ... ... Severské podivno ve své nejryzejší podobě, tak by se dala nazvat kniha Andrey Lundgrenové Severský bestiář. Autorka v knize vytváří magicko-realistický vesmír, v němž se může stát cokoli. Pohybuje se mezi temnotou a světlem, realitou a snem či světem zvířat a lidí. Švédská spisovatelka a literární kritička se narodila roku 1986 ve městě Boden na dalekém...

INFORMACE

AUTOR
Andrea Lundgrenová
DIMENZE
7,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Severský bestiář.pdf

POPIS

V temných severských hvozdech se toulají všelijaká stvoření, ale jaké je z nordické fauny to nejpodivuhodnější? Liška, štika, kavka nebo kokršpaněl? Fantastické ekoprózy se pohybují mezi temnotou a světlem, nocí a dnem, realitou a snem, ale i lesem a městem, světem zvířat a lidí. Autorka vytváří magicko-realistický vesmír, v němž se může stát ledacos, a sotva to lze vysvětlit nebo tomu porozumět.

Chcete si přečíst knihu?Severský bestiář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Lundgrenová. Číst Severský bestiář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY