To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám

To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám - Owen O´Doherty | Replicamaglie.com

...kopem nebo si zkrátka povšimly nějakého problému a dostaly nápad, jak ho vyřešit ... Owen O´Doherty | Martinus ... . Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře ... To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. To je nápad! Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám O´Doherty Owen. Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od ... To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám ... . Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, vynalezly a navrhly ženy. Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Autor: Owen O´Doherty Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. O čem je kniha To je nápad!? Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře seznámí s objevy, vynálezy a návrhy, které ovlivnily životy lidí na celém světě, a s pozoruhodnými ženami - objevitelkami a vynálezkyněmi. Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, vynalezly a navrhly ženy. To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám (978-80-257-2903-8) Kniha - autor Owen O´Doherty, 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám. 220,- Kč. Detail. 7. Líbí se: 111 lidem. Podobné jako To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám. článek. Nejlepší fotoaparáty pro začátečníky...Kvalitu je možno podpořit jak fotografováním do formátu RAW, ... Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře seznámí s objevy, vynálezy a návrhy, které ovlivnily životy lidí na celém světě, a s pozoruhodnými ženami - objevitelkami a vynálezkyněmi. To je nápad! Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Autor: Owen O´Doherty Přeložila: Viola Somogyi. Počet stran: 48 Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. To je nápad! - Owen O´Doherty . Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, vynalezly a navrhly ženy. Koupit Koupit eknihu. 50 neobyčejných příběhů neobyčejných žen - Příběhy padesáti žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovaly za práva žen, snažily se uplatnit v umění, s...

INFORMACE

AUTOR
Owen O´Doherty
DIMENZE
6,70 MB
NÁZEV SOUBORU
To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám.pdf

POPIS

Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, vynalezly a navrhly ženy. Žily v různých dobách i v různých zemích, některé musely překonávat velké překážky nebo se vypořádávat s předsudky. Části z nich se za jejich práci dostalo významných ocenění, zatímco jiné byly přehlíženy, upadly do zapomnění nebo si jejich myšlenky přivlastnil někdo jiný. K vynalézání a objevování je inspirovaly rozličné důvody: staly se svědkyněmi nehody, fascinovala je skrytá tajemství nekonečného vesmíru či organismů viditelných jen pod mikroskopem nebo si zkrátka povšimly nějakého problému a dostaly nápad, jak ho vyřešit. Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře seznámí s objevy, vynálezy a návrhy, které ovlivnily životy lidí na celém světě, a s pozoruhodnými ženami – objevitelkami a vynálezkyněmi.

Chcete si přečíst knihu?To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Owen O´Doherty. Číst To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY