Lunární dny + Lunární kalendář 2020

Lunární dny + Lunární kalendář 2020 - Vladimír Jakubec, | Replicamaglie.com

... po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář ... Kalendář březen 2020 ... . Dnes - 24. lunární den (16.5.2020) Fáze měsíce: ubývající ... Lunární kalendář a lunární dny. Znalost jednotlivých lunárních dnů a jejich konkrétních energií vám usnadní vaše každodenní rozhodnutí a připraví vás ke snadnějšímu zdolávání nástrah osudu. Kalendář-online.cz - Kalendář pro každý den | Plánovací kalendář | Lunární kalendář | Další kalendáře | Jména a svátky ... Lunární dny + Lunární kalendář 2020/CZ - Eugenika.sk ... . Kalendář-online.cz - Kalendář pro každý den | Plánovací kalendář | Lunární kalendář | Další kalendáře | Jména a svátky. Kdy jsou velikonoce v roce 2020 se můžete podívat zde. (c) Kalendář online 2020 Objednávejte knihu Lunární dny + Lunární kalendář 2020 v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lunární dny pro ženy + Lunární kalendář 2020 Velmi dobrý výhodný balíček dvou publikací, které vám pomohou žít harmonicky, přirozeně a zdravě! Měsíc má značný vliv na život na Zemi. 20. lunární den. Lunární kalendář na 12.5. - 13.5.2020. 20. lunární den je konečně vynikající den. Je spojen s duchovním přerodem a s posílením tradičních hodnot. Scházejí se v něm téměř všechny energetické svazky. Srovnání cen Lunární dny + Lunární kalendář 2020. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 256 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Jakubec,
DIMENZE
8,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární dny + Lunární kalendář 2020.pdf

POPIS

Lunární kalendář Jediný kalendář na trhu ověřený 50letou praxí, vycházející z vlivů skutečných astronomických souhvězdí! Zakládá se na práci německé zahradnice Marie Thunové, která zkoumala vliv kozmických těles na rostlinnou i živočišnou říši. To, „co je právě na obloze“ a co má tudíž opravdu účinný, měřitelný výsledek, vedlo M. Thunovou k jiné metodě výpočtů a sestavování lunárního kalendáře. Jde o to, že souhvězdí na obloze nejsou totožné s astrologickými znameními zvířetníku. Skutečná, astronomická souhvězdí nezabírají na obloze přesně 30°: jsou různě velká – zatímco v astrologii se počítá se stejnými, 30stupňovými souhvězdími. Proto může být Měsíc v jednom znamení třeba i tři dny, ale v následujícím jen jeden den. A právě to tvoří rozdíl mezi naším kalendářem a jinými kalendáři, jež jsou sestavované podle astrologických pravidel. Avšak reálný a účinný vliv na vše živé má POUZE skutečný „přechod“ Luny přes astronomická souhvězdí na obloze, což nejpřesněji zohledňuje právě náš kalendář. Astrologický „tabulkový“ výpočet má odchylku i několik dní vzhledem ke skutečnému přechodu Měsíce skrze jednotlivá znamení! Vliv Luny na výsadbu rostlin, sběr, a dokonce i trvanlivost nebo chuť plodů, na chování hmyzu a zvířat, a v neposlední řadě rovněž na zdraví a psychiku člověka dnes umíme využít při všem, co děláme. Ať už je to oblast zdraví (plánování lékařských zákroků, půsty, diéty, způsob stravování apod.), péče o tělo (kosmetika, vlasy, pleť...), naše celková vitalita, energie a emocionalita (duševní růst, relax, vztahy, výkonnost...), anebo práce v zahradě, polnohospodářská činnost či dokonce péče o domácí zvířata. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. Stejně velký prostor jako zahradničení se zde totiž věnuje i zdraví, stravování a celkové pohodě. Najdete tu vysvětlení, jaké lunární vlivy působí v daný den na psychiku, duši i tělo. Specialitou je doporučení na každý den, jaké bylinkové čaje pít a jaké léčivé rostliny sbírat. Hledí se i na péči o krásu: najdete zde každodenní rady ohledně kosmetiky a podobně, rovněž podle vlivu Měsíce. Lunární dny Lunární dny se odvíjejí podle fází Měsíce. Je jich 30. Působí v nich různé vlivy v souvislosti s proměnlivými měsíčními energiemi. Během různých lunárních dnů je vhodné vykonávat různé činnosti, nebo naopak určité věci raději nedělat a počkat na vhodnější lunární den. Zároveň je vždy jinak naladěné či ovlivňované naše tělo i psychika. Úvodní část knihy vysvětluje podstatu a principy filosofie i praxe lunárních dní a lunárních cyklů. Hlavní část pak podrobně popisuje 30 lunárních dní, přičemž se zaměřuje na jejich pragmatický, energetický i esoterický význam. Aktuální lunární dny na rok 2020 jsou uvedeny v Lunárním kalendáři, který tvoří součást tohoto kompletu.

Chcete si přečíst knihu?Lunární dny + Lunární kalendář 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Jakubec,. Číst Lunární dny + Lunární kalendář 2020 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY