Severský bestiář

Severský bestiář - Andrea Lundgrenová | Replicamaglie.com

... Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení ... Severský bestiář (Andrea Lundgren) > kniha | PreSkoly.sk ... . ... Severský bestiář Lundgren Andrea. Šest podobenství o nečekaných proměnách, po nichž mnozí touží.V temných severských hvozdech se toulají všelijaká stvoření, ale jaké je z nordické fauny to nejpodivuhodnější? Švédská spisovatelka a literární kritička Andrea Lundgren se narodila v roce 1986 ve městě Boden na dalekém severu. Je autorkou dvou románů (I tunga vintrars mage, 2010; Glupahungern, 2014) a souboru povídek Severský bestiář ... Severský bestiář - Apokryf.cz ... . Je autorkou dvou románů (I tunga vintrars mage, 2010; Glupahungern, 2014) a souboru povídek Severský bestiář (Nordisk fauna, 2018), za nějž získala řadu cen a nominací. Autor: Andrea Lundgren Ilustrace: Martin ... Recenze - Severské podivno ve své nejryzejší podobě. V temných severských hvozdech se toulají všelijaká stvoření, ale jaké je z nordické fauny to nejpodivuho......

INFORMACE

AUTOR
Andrea Lundgrenová
DIMENZE
8,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Severský bestiář.pdf

POPIS

V temných severských hvozdech se toulají všelijaká stvoření, ale jaké je z nordické fauny to nejpodivuhodnější? Liška, štika, kavka nebo kokršpaněl? Fantastické ekoprózy se pohybují mezi temnotou a světlem, nocí a dnem, realitou a snem, ale i lesem a městem, světem zvířat a lidí. Autorka vytváří magicko-realistický vesmír, v němž se může stát ledacos, a sotva to lze vysvětlit nebo tomu porozumět.

Chcete si přečíst knihu?Severský bestiář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Lundgrenová. Číst Severský bestiář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY