To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám

To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám - Owen O´Doherty | Replicamaglie.com

...idstva, se nachází i v obyčejné láhvi balené vody? Absolutně všechno ve vesmíru je vytvořeno z 92 částic ... Owen O´Doherty | Martinus ... . Mnohé ze složek atomů můžeme nalézt dokonce i u nás doma. Tento zábavný průvodce chemickými prvky ... To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám (978-80-257-2903-8) Kniha - autor Owen O´Doherty, 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. Tituly od Owen O´Doherty na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príb ... To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám ... . Tituly od Owen O´Doherty na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. To je nápad! : úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám. Vydání první. Praha : Argo, 2019. 48 stran . ISBN 978-80-257-2903-8. PISTORIUS, Vladimír. Jak se dělá kniha : příručka pro nakladatele. Čtvrté, aktualizované vydání. Příbram : Pistorius & Olšanská, 2019. 272 stran . ISBN 978-80-7579-059-. ^ nahoru ^ Právo na přístup: Máte právo vědět, jaké údaje o vás zpracováváme, za jakým účelem, po jakou dobu, kde vaše osobní údaje získáváme, komu je předáváme, kdo je mimo nás zpracovává a jaká máte další práva související se zpracováním vašich osobních údajů. To vše se můžete dozvědět v tomto dokumentu. To je nápad! Úžasné pbjevy a vynálezy, za které vděčíme ženám O' Doherty Owen. Fips má narozeniny. Příběh ze Zlaté uličky Salfellner Harald. Moderní encyklopedie pro děti - Věda Tituly od Viola Somogyi na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Kupte knihu To je nápad! - Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám - s 20% slevou v e-shopu za 198 Kč v knihkupectví Booktook.cz O'Doherty, Owen##[Bright sparks. Česky] To je nápad! : úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám / Owen O'Doherty ; z anglického originálu Bright sparks ... přeložila Viola Somogyi. -- Vydání první Praha : Argo, 2019. Albi Vědomostní pexeso: Objevy a vynálezy . Vědomostní pexeso: Objevy a vynálezy je jedinečným vzdělávacím pexesem, ve kterém hráči nehledají dva stejné obrázky, ale dvojici informací, jež k sobě patří.Herní text je doplněný motivem tvořícím celek, který získáte, jakmile se pár k sobě patřících kartiček položí vedle sebe či pod sebe....

INFORMACE

AUTOR
Owen O´Doherty
DIMENZE
10,91 MB
NÁZEV SOUBORU
To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám.pdf

POPIS

Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, vynalezly a navrhly ženy. Žily v různých dobách i v různých zemích, některé musely překonávat velké překážky nebo se vypořádávat s předsudky. Části z nich se za jejich práci dostalo významných ocenění, zatímco jiné byly přehlíženy, upadly do zapomnění nebo si jejich myšlenky přivlastnil někdo jiný. K vynalézání a objevování je inspirovaly rozličné důvody: staly se svědkyněmi nehody, fascinovala je skrytá tajemství nekonečného vesmíru či organismů viditelných jen pod mikroskopem nebo si zkrátka povšimly nějakého problému a dostaly nápad, jak ho vyřešit. Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře seznámí s objevy, vynálezy a návrhy, které ovlivnily životy lidí na celém světě, a s pozoruhodnými ženami – objevitelkami a vynálezkyněmi.

Chcete si přečíst knihu?To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Owen O´Doherty. Číst To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY